Актори Ліги Справедливості за кросовер із Месниками

justice-league-cast-cinemacon

Акторський склад фільму «Ліга Справедливості» зізнався, що не проти кросоверного фільму MARVEL та DC. На думку акторів фільм кросове котрий об’єднав би фільми «Месники» та «Ліга Справедливості» – чудова ідея. Більше того, деякі актори навіть заявили, що сподіваються на такий хід подій. Джейсон Момоа, виконавець ролі Аквамена, сказав що в захваті від роботи Кріса Хемсворта і йому було б дуже цікаво із ним попрацювати. На його думку між Акваменом та Тором зародилася б особлива хімія.

[url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери до фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Як на мене, краще б вони зосередились на своїх фільмах. Враховуючи успіх (в тому числі й фінансовий) фу фільмів MARVEL, схоже, така ідея була б вигідна лише одній стороні. Можливо ця новина з’явилась на фоні можливого продажу кіностудії FOX, а отже можливого кросоверу Месників та Людей Ікс (хоча «можливий» тут із великою натяжкою використовується, детальніше читайте за ЦИМ посиланням). Я дуже сподіваюсь на чіткий розвиток кіновсесвіту DC як окремого. А що ви думаєте на цей рахунок?

Схожі записи