Актора на головну роль у фільмі “Шазам” затверджено

asher-angel-shazam

Нам нарешті офіційно повідомили актора, котрий виконає одну із двох головних ролей у фільмі «Шазам». Нагадаю, що супергероя гратимуть два актори, адже «родзинка» персонажа Шазама (або як він іменувався років 50-60 тому, Капітана Марвела) в тому, що це хлопчик, котрий «перетворюється» в могутнього супергероя коли вимовляє слово «Шазам». В протилежному напрямку це працює за тою ж схемою.

Ми вже дізнались що «дорослого» Шазама зіграє Закарі Леві, котрий раніше виконував роль Фандрала у фільмах про Тора. Тепер же ми знаємо що Біллі Батсона зіграє Ашер Енджел, котрий раніше вже знімався для проектів компанії Disney.

Читайте також: Сенсація – Месники та Люди Ікс в одному кіновсесвіті?

За сценарієм Біллі Батсон альтруїст, ідеаліст та «тонка» творча натура. Особисто я (думаю не один такий) очікую, що у фільмі нам покажуть, що можна бути сміливим не лише в тілі могутнього героя, але й в тілі вразливого хлопчика.

До речі, через яскравий та веселий тон фільму з’явилась чутка, що фільм «Шазам» не входитиме до кіновсесвіту DC, адже надто вже він легким виглядатиме. Я цим чуткам не вірю і думаю, що за рахунок такого персонажа та такого фільму про кіновсесвіт трішки менше говоритимуть, наскільки він «похмурий» і можливо трішки менше асоціюватимуть яскраву супергероїку лише з MARVEL.

Схожі записи