Езра Міллер перепише сцерій “Флеша”

justice-league-ezra-miller

The Hollywood Reporter ексклюзивно повідомляє: Езра Міллер перепише сценарій для сольника про Флеша. І робитиме він це не один, а на пару з відомим автором коміксів Грантом Моррісоном.

З чуток, студія Warner Bros. найняла Міллера і Моррісона переписати вже наявний текст – Міллер має намір зробити його більш похмурим. Це рідкісний крок в історії супергеройського кіно, коли актор з фільму особисто бере участь у створенні сценарію. За версією одного з джерел, угода Міллера і студії закінчується в травні, тому рішення – схвалити варіант сценарію Міллера або відмовитися від нього, – буде прийнято найближчим часом.

Основою для майбутньої картини стане комікс Flashpoint. Режисерами виступлять постановники «Нічних ігор» Джон Френсіс Дейлі та Джонатан М. Голдштейн. Вихід «Флеша» на екрани запланований в 2021 році.

Міллер вперше зіграв Баррі Аллена в фільмі «Бетмен проти Супермена», а повноцінну екранну роль отримав в «Лізі справедливості». Крім цього, актор зайнятий в кіносеріі про «Фантастичних Звірів», що робить його вигідним кандидатом для «Уорнер» (спінн-офф Гаррі Поттера також є їхнім проектом). Хто знає, можливо, якщо студія відхилить скрипт Міллера, він ще раз подумає про продовження контракту із студією? В інший бік це, напевне, теж працює.

Схожі записи