Джеймс Ганн таки режисер третіх “Вартових Галактики”

gunn-guard

Джеймс Ганн, звільнений кінокомпанією Disney минулого літа, швидше за все зніме третіх “Вартових Галактики». Принаймні, про це повідомляють авторитетні “свої” джерела видання Deadline.

Нагадаємо, що після звільнення Ганна з поста режисера «Вартових Галактики» до проекту придивлялися різні кінематографісти, серед них був Адам МакКей. При цьому, повідомлялося, що сценарій Джеймса Ганна залишиться прикріпленим до проекту. Disney пропонували мысце режисера таким “пацикам” як Тайка Вайтіті, але, із зрозумілих причин, “свої хлопці” не хотіли переймати проект, котрий фанати вважають дітищем Ганна.

Джеймс Ганн був звільнений з Disney після скандалу з твітами кількарічної давнини, в яких режисер невдало жартував. Ганн неодноразово приносив вибачення за ці повідомлення і робив це задовго до початку скандалу. Однак це не завадило главам Disney прийняти рішення про його звільнення.

Також, нагадаю, Джеймс Ганн затверджений сценаристом другого “Загону Самогубців“. Про пост режисера ходять чутки, але нічого офіційного. До речі, як би там не було, але за контрактом, Джемс має, як мінімум, завершити роботу над сценарієм “Загону”. Що змусило Disney змінити рішення – гадайте самі. Як на мене, хтось просто обхезався зі своєї показовою супертолерантністю. .

Схожі записи