“Смішніший, ніж Дедпул” – перші відгуки критиків про “Шазама”

shazam-movie-after-justice-league-dceu

Forbes: «У” Шазама “є велике серце і душа, які доповнені ідеальним акторським складом, а також дитячим почуттям трепету і очікування дива, властивого фільмам Стівена Спілберга з 1980-х».

THR: «Закарі Левай чудовий у головній ролі, сміховинно зображаючи нетямущого підлітка, замкненого в тілі м’язистого супергероя».

Associated Press: «”Шазам! ” як удар блискавки несподіваного щастя, яке безперечно варто вашого часу і грошей ».

Newsday: «Бажана протиотруту для задумливої творчості DC – оптимістичне кіно про супергероя, який в душі завжди молодий».

Den of Geek: «Ера Зака ​​Снайдера в DCEU офіційно закінчена, раз і назавжди. “Шазам!” розгорнув франшизу на 180 градусів, створивши веселе, щире, місцями навіть стрімке кіно, максимально далеке від подібних «Бетмену проти Супермена» ».

TheWrap: «Вловлює властиве оригінальним коміксами 1940-х поєднання легковажного героїзму і чокнутого сюжету з великою майстерністю».

Uproxx: «Трюк “Шазама!” в розумінні того, що це кіно про тупуватого персонажа, і тому творці фільму вичавлюють з його тупості по можливий максимум».

Guardian: «Життєрадісний і невибагливий “Шазам!” низько цілиться, і завдяки цьому досягає успіху – дитячі пустощі, у якій цілком вистачає енергії, щоб зацікавити аудиторію ».

Daily Mirror: «Навіть смішніше ніж «Дедпул», плюс це кіно набагато гуманніше і більше підходить для сімейної аудиторії».

Схожі записи