Названо дату початку зйомок фільму “Вічні” від Marvel Studios

marvel-eternals-thanos-celestials-1

Marvel Studios активно розробляють епічний кінокомікс «Вічні». Режисером фільму стане Хлоя Чжао. Як повідомляють інсайдери з DiscussingFilm, MARVEL збираються запустити зйомки блокбастеру в серпні цього року в Атланті.

Вперше Вічні, могутня раса суперлюдей, з’явились в коміксах Marvel в 1976 році. П’ять мільйонів років тому Землю відвідали інопланетні істоти Целестіали, які провели ряд генетичних експериментів на “протолюдстві”, в результаті створивши дві діаметрально протилежні раси: довгоживучих Вічних і генетично нестійких жахливо гротескних девіантів (руйнівників).

Згідно із задумом Целестіалів, перші повинні були захищати Землю, оскільки другі жадали її знищити, що призвело до безперервної ворожнечі між цими вищими расами. Також Вічні і Девіанти стежили за розвитком людства протягом всієї його історії, паралельно беручи участь в космічних політичних інтригах. Примітно, що до третього покоління Вічних відноситься відомий Танос, головний лиходій фільму «Месники: Війна нескінченності».

Подробиці про учасників акторського складу поки що тримаються в таємниці. Написання сценарію за мотивами однойменної серії коміксів Джека Кірбі студія довірила Меттью і Райану Фірпо.

Прем’єра масштабної картини відбудеться, імовірно, 6 листопада 2020 го – цю дату Disney раніше «забронювали» для одного з неназваних проектів кіновсесвіту Marvel.

Схожі записи