Фільмові “Геллбой” прогнозують низькі касові збори

hellboy_teaser_hr_0

Портал BoxOfficePro поділився своїм прогнозом щодо стартових зборів нового «Геллбоя» з Девідом Харбором. За підсумками першого уїк-енду в домашньому прокаті супергеройська стрічка може претендувати лише на 17-25 мільйонів доларів. У будь якому випадку, так вважають аналітики порталу.

Та ж аналітики відзначають, що зібрати велику суму кінокоміксові завадить конкуренція з боку фільму «Шазам», котрий стартує на тиждень раніше «Геллбоя» та «Месників: Фінал», які, в свою чергу, вийдуть через два тижні після нього.

Непричетність до проекту Гільєрмо дель Торо, який зняв дві частини франшизи з Роном Перлманом, і оновлений акторський склад також можуть негативно відбитися на загальній касі фільму, вважають автори порталу.

Сюжет ребуту розповість про подорож Геллбоя в Англію, де йому належить битися з Німуе (Мілла Йовович) – дружиною Мерліна і Кривавою Королевою. Однак їх битва неминуче призведе до кінця світу, якого Хеллбой відчайдушно намагається уникнути.

Режисером фільму з рейтингом R став Ніл Маршалл (раніше працював над “Грою Престолів”). Над сценарієм працювали Крістофер Голден і творці Хеллбоя Майк Міньола і Ендрю Косбі.

Крім Харбора і Йовович в акторському складі також значаться Іен Макшейн, Саша Лейн, Софі Оконедо, Брайан Глісон, Елістер Петрі і Деніел Де Кім.

В Україні прем’єра «Геллбоя» відбудеться на початку квітня поточного року.

Схожі записи