Warner Bros готують спін-офф про морських монстрів із “Аквамена”

warner-bros-developing-an-aquaman-spin-off-featuring-the-trench

Чи то фінансовий успіх “Аквамена” ще не до кінця відпустив керівників Warner Bros і ті кидаються заявами з похмілля, чи то хтось забув, що перше квітня ще далеко, але The Hollywood Reporter (самі розумієте, видання не із найжовтішими сторінками) повідомляє, що студія готує спражнісінький спін-офф про морських монстрів із фільму Аквамен. Власне, про отих, здичавілих (боюсь помилитись у правильності локалізації). Стрічку назвали “Впадина” та запустили у розробку. Картина вже ніби-то отримала двох сценаристів та Джемса Вана як режисера. Гадаю, дурницею буде нагадати, що Джеймс прославився не “мега-блокбастерами” типу “Форсаж” чи “Аквамен”, а саме фільмами жахів, такими як “Астрал”, “Пила” та “Закляття”? До речі так, фільм “Впадина” класифікується як хоррор.

Нагадаю, наприкінці минулого року стартував фільм “Аквамен” режисера Джемса Вана, котрий в результаті зібрав понад мільярд доларів та став найуспішнішим фільмом кіновсесвіту DC.

Згідно інофрмації, появи нікого із касту фільму “Аквамен” не очікується. Стрічка “Впадина” класифікується як фільм жахів із невеликим бюджетом. Інші деталі сюжету не розголошуються. Дати прем’єри фільм теж не має. Кому і нащо воно треба – також не повідомляється.

Схожі записи