Злитий в мережу трейлер фільму Капітан Марвел

brie-larson-captain-marvel-bosslogich

MARVEL, очевидно, готували два ексклюзивних футажі про свої майбутні фільми для заходів D23 та Комік-Кон 2017. Більш цікавим, звичайно, був футаж фільму Месники 3: Війна Безкінечності, котрий показали на D23 (захід компанії Disney, котрі й готують фільми кіновсесвіту MARVEL). Але залишили й ще один цікавий проект для Комік-Кону. Ним став фільм Капітан Марвел.

MARVEL є гордими шанувальниками секретності, і, хоча й постійно радують фанатами чимсь новим, дуже люблять показувати щось ну дуже цікаве ексклюзивно, для невеликої кількості відданих фанів. А опісля дуже слідкують за тим, щоб їхні «ексклюзивні відео» не проникали в мережу.

Тож зазвичай нам доводиться задовольнятись описами унікальних відео від фанатів, що побували на таких заходах, як Комік-Кон. Проте цей рік відзначився особливою ініціативністю фанів.

Вслід за тим, як нам зилили піратський запис футажу фільму Месники 3: Війна Безкінечності (детальніше за посиланням), тепер ще й злили в мережу футаж фільму Капітан Марвел. Якість трохи краща, ніж у Месників, проте все одно дуже і дуже погана. Проте, якщо вам аж не терпиться побачити перші кадри фільму MARVEL – то вперед. Пропонуємо вам відео, зняте фанатом на Комік-Коні 2017.

Попереджаю, як і минулого разу, MARVEL можуть видалити відео у бідь який момент.

Нагадаю, Капітан Марвел – майбутній фільм компанії MAVREL, побудований на відомому персонажеві коміксів Керол Денверс (Місс Марвел, а пізніше Капітан Марвел). Події фільму відбуватимуться в межах кіновсесвіту MARVEL, у минулому. На головні ролі затверджені Брі Ларсон, на роль головної героїні, та Семюел Л Джексон, на роль Ніка Фьюрі.

Кевін Файгі заявляв, що здібності персонажа сягатимуть небачених раніше висот у кіновсесвіті MARVEL. Можливо Керол Денверс стане найсильнішим супергероєм кіновсесвіту.

Режисерами фільму стануть Анна Боден та Раян Боден. Основні зйомки відбудуться 8 січня 2018 року. Прем’єра фільму запланована на 8 березня 2019 року. Вийде фільм у мережі кінотеатрів IMAX.

Схожі записи