Як виглядатимуть Тор та Залізна Людина у Війні Нескінченності?

bjbrau8

Від іграшок прибутки компанії MARVEL залежать ніяк не менше, ніж від фільмів. Для прикладу, їхній договір із Sony передбачав, що останні отримають абсолютно ВСІ прибутки із касових зборів. Натомість MARVEL отримають всі прибутки з продажу іграшок Людини-Павука. Тому й іграшки компанія починає продавати до виходу фільмів, користуючись очікуванням фільму. Але тут криється маленька цікава деталь, а ім’я їй – спойлери. Великі чи маленькі – не має значення.

Знову ж таки для прикладу, перед виходом фільму «Капітан Америка: Громадянська Війна» («Перший Месник: Протистояння») із серії іграшок дуже виділялась фігурка Людини-Мурахи. Власне, фігурка була в рази більша, за всі інші. Тож ще до виходу фільму стало зрозуміло, що герой збільшуватиметься в розмірах.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Цього разу виробник іграшок «Hot Toys» вже почав публікувати анонси своїх іграшок на тематику фільму «Месники: Війна Нескінченності». В першу чергу нам представили нову фігурку Тоні Старка, а власне вигляд нової броні, до котрої в комплекті ідуть різноманітні додаткові мілкі деталі. Поглянути на фігурку можете нижче.

gzc51sw

Також в анонсах з’явилась фігурка Капітана Америки, але нічого нового, чого ще не було в трейлері, нам не показали. Та й саму фігурку повністю не показали, лише частково. Поглянути можете нижче.

xzvho9u

Але найцікавішою, на мою думку, є фігурка Тора.

bd7xcy5

У фігурки буде багато змінних деталей та спеціальна підсвітка (блискавки та око). Але що важливо, нам показали, як буде виглядати його молот (навіть для тих, хто приблизно знав, у фігурці отримав досить детальний вигляд).

n91ykhe

Схожі записи