Він Дізель зіграє Бладшота

bloodshot-vin-diesel

Чуткам кінець. Актор Він Дізель став виконавцем головної ролі в кінокоміксі «Бладшот», як повідомляє Deadline. Нагадаю, раніше ходили чутки, що Бладшота гратиме Джаред Лето.

Дізель зіграє Бладшота, колишнього оперативника Сполучених Штатів, якого піддали низці генетичних експериментів з метою перетворити в ідеальну живу зброю: бійця зі збільшеними фізичними характеристиками, регенерацією і іншими атрибутами суперсолдата. Частиною експерименту було й стирання пам’яті. Але щось пішло не так, і пам’ять почала повертатись, тому настав час помсти кривдникам і бажання повернути собі своє «я».

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Кажуть, що зйомки картини почнуться вже в червні поточного року. Сценаристом картини є Ерік Хайссерер, а режисером виступить дебютант Дейв Вілсон. Продюсирують це Меттью Вон і Джейсон Котарі. Власне позиція Метью Вона дуже цікава, адже саме цей чолов’яга поставив обидва фільми «Кінгсмен», «Люди Ікс: Перший Клас» та «Піпець».

Фільм «Бладшот» за мотивами коміксів Valiant поки не має дати виходу.

Схожі записи