Чорна Пантера зібрав мільярд доларів – Касові Збори

black-panther-money

По правді кажучи, у мене вже була готова стаття про касові збори фільму «Чорна Пантера», котру я не поспішав публікувати. Там я аналізував збори фільму, та говорив про те, що «Чорній Пантері» трохи не вистачає до мільярда. Справа у тому, що касові збори фільму «Чорна Пантера» почали логічно падати (як це завжди відбувається під кінець прокату). І тепер я радий, що не поспішав із публікацією. Тоді я просто подумав, що надто багато пишу про касові збори фільму (хоча публікації користуються певною популярністю). Але тепер я радий саме тому, що помилявся. Касові збори Чорної Пантери вже перевалили за мільярд доларів!

Ще кілька днів тому фільм збирав по 15 мільйонів в день і все говорило про те, що до мільярду картина не дотягне. Але, вочевидь, почався прокат іще в певних країнах, тож касові збори Чорної Пантери досить таки різко зросли. На даний момент «Чорна пантера» зібрала у світовому прокаті 1.078 мільярдів доларів.

    [li]Касові збори «Чорної Пантери» у світі – 1,078,615 мільйонів доларів.[/li][li]Касові збори «Чорної Пантери у США – 562,015 мільйонів доларів. (52,1%)[/li][li]Касові збори «Чорної Пантери» за межами США – 516,600 мільйонів доларів. (47,9%)[/li]

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/naskilki-horoshii-i-chi-horoshii-vzagali-recenziya-filmu-chorna-pantera.html]«Наскільки хороший і чи хороший взагалі?» – рецензія фільму «Чорна пантера».[/url]

Переваливши за мільярд доларів у касових зборах Чорна Пантера побив іще один «місцевий» для студії рекорд. Фільм все ще залишається на п’ятому місці за найбільшими світовими касовими зборами. Втім до четвертого місця залишається не багато. Там розташовується «Капітан Америка: Громадянська Війна» (Перший Месник: Протистояння) із загальними касовими зборами 1,153 мільйони доларів. Але попри це, фільм «Чорна Пантера» зайняв друге місце серед касових зборів у США, обігнавши «Еру Альтрона» на понад 100 мільйонів доларів. Єдиним фільмом котрий зібрав у прокаті США більше є перші «Месники» (знову ж таки, серед фільмів MARVEL).

Відтак «Чорна Пантера» стає п’ятим фільмом студії, котрий зміг зібрати в прокаті більше мільярда доларів (тобто їх всього 5).

До речі, я часто люблю говорити про «рентабельність» фільмів. Аби ви знали, в чистому прибутку фільм «Чорна Пантера» відбився в 2,5 рази, якщо прибрати податки та частку, котру збирають кінотеатри (40-60% від вартості квитка) але не враховувати вартість фільму. Чистий прибуток фільму понад його вартість складає близько 330 мільйонів. Але, так як прокат триває, відмітки 300% фільм досягти ще може, а також фільм ще може перегнати ту ж «Громадянську Війну».

Це безумовне досягнення для першого сольного фільму у серії. Інші відмітки понад мільярд збирали лише обидві картини «Месники», а тобто командні фільми, а також треті частини «Залізної Людини» та «Капітана Америки» (як би там не було, в обох картинах Тоні Старк грав ключову роль). Буду слідкувати за касовими зборами «Чорної Пантери» й надалі. У випадку чогось цікавого – повідомлю. Тож слідкуйте за нашими публікаціями.

Схожі записи