В серіалі “Готем” з’явиться СПРАВЖНІЙ Джокер

2-19-820x381

Ще в першому сезоні серіалу «Готем» (пам’ятаєте такий, серйозний, з гангстерами і корупцією поліції сезон?) З’явився Джером Валеска, персонаж, якому сценаристи явно передрікали майбутнє у вигляді іконічного лиходія БетменаДжокера.

З тих пір пройшло багато часу, витекло пару сезонів, Джером пережив смерть, воскресіння, відрізане обличчя та інші метаморфози, щоб ще сильніше натякнути про своє майбутнє. Але сценаристи довгий час переконували, що це все зовсім не означає, що саме Джером стане клоуном в результаті. Обіцянки вони своєї дотримались.

Остання сюжетна арка шоу ввела в гру брата-близнюка Джерома на ім’я Джеремая, абсолютно здорового і без шрамів. Через кілька епізодів епопея Джерома завершилася його другою смертю від падіння з даху будівлі. Тільки ось він залишив подаруночок своєму братові, подаруночок, який перетворить його в щось нам до болю знайоме:

Камерон Монахен не йде з шоу навіть після смерті свого персонажа, йому тут же дали другого, повноцінного. А тут вже вам вирішувати, добре це, чи погано. Я новину спочатку прийняв досить негативно, але подумавши, побачив також безліч позитивних моментів.

Серіал «Готем» за мотивами коміксів DC іде на каналі Fox.

Схожі записи