В 4 фазі MARVEL нам покажуть неочікуваних персонажів

all_new_all_diferent_olivec

Marvel Studios нехарактерно мало говорять про свої майбутні плани. Як правило, ми знаємо точний розклад фільмів чергової фази кіновсесвіту вже на самому її початку, але з четвертої фазою справи йдуть інакше. Ми знаємо лише те, що першим фільмом стане сиквел стрічки «Людина-Павук: Повернення Додому», десь в 2020 нас чекає третя пригода Вартових Галактики, а також, що сольний фільм Чорної Вдови може перейти у фазу розробки (що досі не факт). А також Вічні десь на горизонті. І на цьому все, решту 7 фільмів ховають неначе найцінніший в світі артефакт. Втім, можна впевнено припустити, що в наступній фазі знайдеться місце для сикв елів фільмів «Доктор Стрендж» та «Чорна Пантера». Ну і традиційного фільму про Месників можна чекати. Правда, у невідомому поки складі.

З виходом фільму «Месники 4» термін контрактів більшості важливих акторів закінчується. І, судячи з усього, студія не має наміру чіплятися за старе. У четвертій фазі нас, мабуть, чекає екранізація чогось близького до ALL NEW ALL DIFFERENT від Marvel Studios. Один із продюсерів Marvel Studios Нейт Мур сказав наступне:

«Я думаю, для нас це можливість сказати «прощавай» персонажам, котрі давно всім нам полюбились. А заодно привітати нових персонажів, які виявляться сюрпризом як для фанатів наших фільмів, так і для тих, хто серйозно захоплюється коміксами. У нас багато прекрасних ідей. Сподіваюся, наша аудиторія оцінить свіжу хвилю персонажів, ми ж в свою чергу не забудемо про вже знайомих героїв. Нові персонажі – це завжди весело, вони ж можуть виявитися ким-завгодно. Перед нами просто море можливостей.»

Ніякої ясності це, звичайно ж, не вводить. Керівник студії Marvel Кевін Файгі недавно обмовився про можливість появи на екранах Місс Марвел (Камала Хан), а також про розробку фільму про расу Вічних. Крім цього, не варто забувати про Адама Уорлока, на якого вже натякали в сцені після титрів фільму «Вартові Галактики 2». І, звичайно, нагадав він нам про нещодавнє велике придбання Marvel у вигляді Фантастичної Четвірки та Людей-Ікс (все ще незавершене). Але навряд чи це ті «несподівані» персонажі, яких обіцяє студія. Хто це ж може бути? Немор? Нова? Вартовий? Громовержці? А може ми підем в джунглі до Ка-Зара? А ви як вважаєте? Що, чи точніше ХТО чекає нас в майбутніх фільмах кіновсесвіту Marvel?

Схожі записи