Хто такий Немор?

isndjt4lkuxiyxqjqadd

Ви ще не знайомі із Немором? Королем Атлантиди в коміксах MARVEL, котрий з’явився на сторінках ще в далекому 1939-му році? Що ж, пора вам познайомитись. Я впевнений, що ви подружитесь.

Комікс-біографія

namor_vampires_olivec

Батько Немора – Леонард МакКензі, був звичайним моряком, який досліджував Антактиду. Одного разу його корабель застрягв льоді і Леонарду довелось використати вибухівку, аби розчистити шлях. Він не знав, що просто під ним знаходилось поселення підводного народу атлантів, котрі вже тисячу років ховались від людства. Король Атлантиди, Тхакор, відправив свою доньку, Фен, дізнатись, що відбулось, та покарати винуватців. Але дівчина закохалась в Леонарда та відмовилась повертатись. Розгніваний Тхакор відправив на сушу воїнів, котрі вбили моряків та Леонарда, а Фен довелось повернутись додому. Але вже дуже швидко на світ з’явився малюк Немор.

Немор був повносправним спадкоємцем престолу Атлантиди, але поводити себе «по королівському» відмовлявся. Він завжди відрізнявся зухвалим характером та готовністю розпочати бійку із найменших причин. Колись давно він навіть вибрався на сушу та атакував Нью-Йорк, вважаючи, що люди збираються напасти першими на Атлантиду! Тоді його зупинив легендарний андроїд Людина Факел – попередник Джоні Шторма (в честь котрого пізніше Джоні й взяв собі прізвисько). Після цього Немор виправився та став пліч-опліч із Капітаном Америкою боротись зі злом. Але в одній із битв Немор був тяжко поранений та втратив пам’ять. Прийшовши до тями він став працювати звичайним вантажником на причалі. Там його випадково помітила Фантастична Четвірка. Немор без пам’яті закохався в Невидиму Леді (С’ю Шторм)! Але розуміючи, що її серце належить Рідові Річардсу (Містер Фантастик), він повернувся до Атлантиди і, здолавши плем’я диких варварів Аттуми, зайняв пустий трон короля.

З тих пір Немор залишається одним із найбільш суперечливих героїв Землі. В короля Атлантиди завжди щось своє на думці, і багато хто підозрює, що Немор досі бажає захопти суходіл! Але при цьому він кілька разів рятував Землю від інопланетних загарбників, часто погоджуючись допомогти людям.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/recenziya-tor-3-ragnarok.html]РЕЦЕНЗІЯ НА ФІЛЬМ “ТОР 3: РАҐНАРОК”[/url].

Здібності в коміксах

namor-vs-wakanda

Немор наділений надлюдськими швидкістю, спритністю, рефлексами, витривалістю та силою. Він здатен підняти вагу до 100 тон! Здібності Немора на 100% працюють лише у воді, а на суші він стає слабшим із кожною годиною. Фатальною для Немора є повна відсутність контакту із водою протягом, приблизно, тижня.

Немор – один із небагатьох жителів Атлантиди, хто може з’являтись на суші без особливого водяного шолому.

Невеликі крила на щиколотках дозволяють Немору літати та пересуватись під водою із неймовірною швидкістю. Максимальна швидкість плавання складає понад 100 кілометрів на годину.

Немор має телепатичний зв’язок із багатьма (не зі всіма) формами морського життя. Також від здатен керувати водою, тобто, в принципі, є гідрокінетиком. Тіло Немора здатне виробляти електричний струн, на подобі того, як це роблять скати та електричні вугрі.

Як і всі жителі Атлантиди, Немор не схильний до більшості людських захворювань і набагато повільніше старіє, але при цьому він дуже вразливий до забруднення води – середовища свого проживання.

Схожі записи