Трейлер серіалу Захисники із коментарями головних акторів

zahysnyky_video_z_komentarjamy

Нещодавно MARVEL опублікували відео, котре в мережі іменується “четвертим трейлером серіалу Захисники“. Це трохи не так, бо вже за першим переглядом стає зрозуміло, що кадри нарізані із попередніх трейлерів. Проте є кілька дуже приємних деталей, котрі потішать фанатів серіального всесвіту MARVEL.

По перше, це коментарі головних акторів. Нічого надособливого, проте дуже приємно почути їхню думку про події в серіалі, зйомки котрого не так давно, але вже завершились. Це дає краще зрозуміти, як вони вживались в ролі, на що орієнтувались.

Друге: дуже красиві кадри, показані трохи “ближче”, детальніше ніж в трейлерах попередніх. Наприклад, із кількох батальних сцен я зрозумів, що Захисники стануть серіалом із найкращими спецефектами із серії.

Так чи інакше, погляньте самі. Відео досить цікаве і не займе багато вашого часу.

Приміточка до спецефектів: нам дуже наголошували на спецефектах Залізного Кулака і, не враховуючи останньої серії, я був трохи розчарований. В тому ж числі я був і розчарований батальними сценами, котрі не йшли ні в яке порівняння із такими ж сценами в серіалі Шибайголова (Дардевіл). Із цього відео я виніс, що все виглядатиме куди більш якісно, це приємно.

Схожі записи