Український тизер-трейлер фільму “Веном”

venom-banner

На момент публікації статті менше як годину тому Sony Pictures опублікували перший офіційний тизер-трейлер фільму “Веном“, котрий ви можете переглянути одразу під цим абзацом. Без зайвих зволікань можете починати перегляд ролику, а я додам кілька слів опісля.

Взагалі тиждень той ще видався. Спочатку перегляд Супербоулу приніс приємний сюрприз (враховуючи різницю в часі. До речі, це нормальна практика для Супербоулу, там завжди демонструються свіжі і неочікувані тизери та тв-споти, про котрі, звичайно, ніхто нікого не попереджає. І коштує ОДНА така реклама мільйони доларів) у вигляді нового промо-відео фільму “Месники: Війна Нескінченності, тоді трейлери фільму “Дедпул 2” та другог осезону суріалу “Джессіка Джонс”, а тепер ще й “Веном” загримів!

Сам тизер-трейлер виглядає дуже добротно. Можливо тому, що насправді нічого особливого не показує. Власне, маю на увазі, що, до прикладу, самого Венома нам так і не показали. Лише “чорну субстанцію” у якомусь контейнері. В будь якому випадку, багато приємних сюрпризів цього тижня. Особисто мене (до появи цього відео) не покидало відчуття того, що “Веном” – це якийсь фарс, котрий зірветься, не було відчуття, що це справжній кінопроект. Що ж, я дуже радий, що фільм вже на підході. Що б із цього, в результаті, не вийшло.

UPD: замінив англомовний тизер-трейлер фільму “Веном” на україномовний. З’явився швиденько.

Схожі записи