Стена Лі звинувачують в сексуальних домаганнях

23 січня 2018
10_23_stanlee-ftr.jpg (289.79 Kb)

Останнім часом Голлівуд, як і всю Америку, захопила епідемія «звинувачень» в сексуальних домаганнях. Все почалось із Харві Вайнштейна, де все всім зрозуміло. І все б добре, адже це тема, котру варто піднімати і засуджувати, але останнім часом ця епідемія набрала справді безглуздих форм. То Джеймса Франко звинуватили в домаганнях за незрозумілий пост в твіттері, котрий вже за годину видалили, то, цього разу, Стен Лі!

І ви запитаєте, яким чином все це докотилось до легендарного автора коміксів? Все дуже просто. Медсестри, котрі доглядали Стена в госпіталях (всім нагадаю, що нещодавно Стенові виповнилось 95 років, в такому віці госпіталізація та профілактики – звичайна річ) звинуватили Стена в тому, що той постійно кидався непристойними жартами, іноді ходив голий, а хтось навіть каже, що робив їм непристойні пропозиції.

Ну вже вибачайте, але коли тобі 95, то такі речі сприймаються в межах вікового маразму. Та й сам Стен Лі нікого не ґвалтував і до стіни не притискав. Втім на Стена вже повалились погрози й звинувачення. Втім сам автор повністю заперечує подібні випадки і говорить, що не збирається брати участь в подібному фарсі, котрий зараз захопив всю країну. Втім, Стен визнав, що міг розказувати непристойні анекдоти, але він не бачить в цьому нічого вкрай негативного.

Цитата:
«Всі ми дорослі люди, а в мене було довге життя із багатьма курйозними ситуаціями».

Адвокати Стена кажуть, щоїх клієнт заперечує всі звинувачення називаючи їх "брехливими та огидними". Втім, схоже, в суд ніяких позивань не було. Взагалі, судячи зі всього, якась із медсестер вимагала гроші за нерозголошування інформації, а Стен відмовився задовільняти її вимоги. Такий висновок можна зробити зі слів юридичного представника автора.

Цитата:
Містер Лі не стане жертвою вимагачів, котрі почали його шантажувати, адже він не зробив абсолютно нічого поганого.

До речі компанія, робітниці котрої звинуватили Стена, більше не працює із ним ще з 2016-го року. Втім доглядальниці із "Vitale Nursing Inc", котрі доглядають за автором зараз стверджують що Стен Лі дуже ввічливий і завжди ставився до них із повагою.

Як розцінювати цю ситуацію, вирішуйте самі. Врешті решт, я свою думку висловив… Хоча, можливо, не мав цього робити. Але коли для того, щоб твоя кар’єра полетіла шкереберть вистачає сумнівного твіту в соціальних мережах, якось слова самі собою вислизають.

Нагадаю також, що влітку минулого року Стен Лі втратив дружину, із котрою прожив у щасливому шлюбі 70 років. Стен Лі часто наголошував, що він щасливий в шлюбі. А також нагадував, що саме Джоан підтримала його, коли сам Стен зневірився в своїй роботі в 60-х і збирався покинути MARVEL. Власне, за словами Стена, саме Джоан надихнула та допомогла йому створити Фантастичну Четвірку, з чого Стен почав срібний вік коміксів.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: