Стена Лі звинувачують в сексуальних домаганнях

Останнім часом Голлівуд, як і всю Америку, захопила епідемія «звинувачень» в сексуальних домаганнях. Все почалось із Харві Вайнштейна, де все всім зрозуміло. І все б добре, адже це тема, котру варто піднімати і засуджувати, але останнім часом ця епідемія набрала справді безглуздих форм. То Джеймса Франко звинуватили в домаганнях за незрозумілий пост в твіттері, котрий вже за годину видалили, то, цього разу, Стен Лі!

І ви запитаєте, яким чином все це докотилось до легендарного автора коміксів? Все дуже просто. Медсестри, котрі доглядали Стена в госпіталях (всім нагадаю, що нещодавно Стенові виповнилось 95 років, в такому віці госпіталізація та профілактики – звичайна річ) звинуватили Стена в тому, що той постійно кидався непристойними жартами, іноді ходив голий, а хтось навіть каже, що робив їм непристойні пропозиції.

Ну вже вибачайте, але коли тобі 95, то такі речі сприймаються в межах вікового маразму. Та й сам Стен Лі нікого не ґвалтував і до стіни не притискав. Втім на Стена вже повалились погрози й звинувачення. Втім сам автор повністю заперечує подібні випадки і говорить, що не збирається брати участь в подібному фарсі, котрий зараз захопив всю країну. Втім, Стен визнав, що міг розказувати непристойні анекдоти, але він не бачить в цьому нічого вкрай негативного.

«Всі ми дорослі люди, а в мене було довге життя із багатьма курйозними ситуаціями».

Адвокати Стена кажуть, щоїх клієнт заперечує всі звинувачення називаючи їх “брехливими та огидними”. Втім, схоже, в суд ніяких позивань не було. Взагалі, судячи зі всього, якась із медсестер вимагала гроші за нерозголошування інформації, а Стен відмовився задовільняти її вимоги. Такий висновок можна зробити зі слів юридичного представника автора.

Містер Лі не стане жертвою вимагачів, котрі почали його шантажувати, адже він не зробив абсолютно нічого поганого.

До речі компанія, робітниці котрої звинуватили Стена, більше не працює із ним ще з 2016-го року. Втім доглядальниці із “Vitale Nursing Inc”, котрі доглядають за автором зараз стверджують що Стен Лі дуже ввічливий і завжди ставився до них із повагою.

Як розцінювати цю ситуацію, вирішуйте самі. Врешті решт, я свою думку висловив… Хоча, можливо, не мав цього робити. Але коли для того, щоб твоя кар’єра полетіла шкереберть вистачає сумнівного твіту в соціальних мережах, якось слова самі собою вислизають.

Нагадаю також, що влітку минулого року Стен Лі втратив дружину, із котрою прожив у щасливому шлюбі 70 років. Стен Лі часто наголошував, що він щасливий в шлюбі. А також нагадував, що саме Джоан підтримала його, коли сам Стен зневірився в своїй роботі в 60-х і збирався покинути MARVEL. Власне, за словами Стена, саме Джоан надихнула та допомогла йому створити Фантастичну Четвірку, з чого Стен почав срібний вік коміксів.

Схожі записи