Дезстроук проти Бетмена

stl073410-600x642

Нещодавно DC анонсували, що випускатимуть новий комікс-кросовер, який зіштовхне двох популярних героїв. Точніше героя та антигероя. Бетмен битиметься з Дезстроуком на сторінках коміксу «Deathstroke Vs Batman ». Готову обкладинку коміксу ви можете побачити вище.

Сценаристом коміксу стане автор серії коміксів про Дезстроука Крістофер Пріст, а художником виступить Карло Пагулян.

Про сценарій поки немає ні слова, але очевидно, що Бетмен буде битися з Дефзтроуком. Ну це ж очевидно. А потім ще й тактику будувати будуть, адже обидва вони – не тільки майстри роздавати стусани, а й найкращі тактики у всесвіті DC. Нагадаю, що Дезстроук саме завдяки своїй тактиці не один раз самотужки практично долав Лігу Справедливості (в одній із серій він одночасно здолав Зеленого Ліхтаря, Хоукмена, Чорну Канарейку та багато інших, лише Зелена Стріла зміг його зупинити. Власне зупинити, а не перемогти).

Нещодавно Дезстроук з’явився у кіновсесвіті DC в сцені після титрів фільму “Ліга Справедливості“. Нагадаю, що у першопочатковому сценарію до майбутнього фільмі “Бетмен“, котрий писав Бен Аффлек, саме Дезстроук мав бути головним лиходієм та антагоністом фільму. Однак сценарій відкинули і тепер нас, очевидно, чекає сольний фільм про Слейда Уілсона. Тож на великих екранах ми ще не скоро побачимо (якщо побачимо) протистояння цих двох персонажів. Втім, зможемо насолодитись цим видовищем на сторінках коміксів.

Bleeding Cool стверджує, що комікс офіційно анонсують на наступному тижні, а сам він вийде вже в квітні цього року.

Схожі записи