Справжня газета Daily Bugle, послуги Нельсона та Мердока і нова гра “Людина Павук”

spiderman-game-olivec

Не забуваємо, що Sony – це в першу чергу відео-ігри. Тож як зараз відомо, компанія готує нову гру про Людину Павука. До речі, так гра й називатиметься – “Spider-man“. Геймплейний ролик майбутньої гри можете побачити одразу під цим абзацом. Там і повна битва із Шокером, і пересування по місту. Коротше кажучи, все можна зрозуміти із ролику. До речі, головну проблему гри також видно. Але давайте дивіться відео та спускайтесь нижче по тексту, там теж цікаво.

Окрім того, Sony вирішили розширити світ своєї майбутньої гри «Spider-Man» через газету Daily Bugle, де будуть публікуватися матеріали про те, що відбувається в Нью-Йорку. На Е3 гостям роздавали спецвипуск газети, де описані події втечі з в’язниці Рафт:

vuzhmcr7rno

На цій сторінці написано про втечу Носорога, Електро, Стерв’ятника і Скорпіона з в’язниці. А на сусідній сторінці ми бачимо рекламне оголошення однієї невеликої адвокатської контори:

kkidngd

Тепер ми знаємо, що в цьому світі Людини-Павука живуть Метт Мердок та Фоггі Нельсон, а значить, тут і до камео Шибайголови недалеко.

А ще є концепт Носорога.

eyzowgz

Здається, вимальовується багатий світ. Пишіть в коментарях на Facebook як вам гра, чекаєте? А головне, чи подобається вам такий рекламний хід, як справжня газета Daily Bugle? Реліз гри, до речі, заплановано на 7 вересня, ексклюзивно на PS4.

Схожі записи