FOX закрили, Netflix відкрили: доля серіалу “Люцифер”

lucifer-netflix-return-olivec

Веселі, браття, часи настали. Схоже, телеіндустрія переживає новий етап розвитку. Адже ми отримали цікавий прецедент того, що навіть коли телеканалові з тих чи інших причин не вигідно продовжувати серіал, це ще не означає, що шоу кінець. Адже так сталось із серіалом Люцифер.

Телеканал FOX офіційно заявив про закриття серіалу. Взагалі, епопея із продовженням серіалу була не проста, адже фанати бажали продовження, але боси телеканалу чітко дали зрозуміти, що їхня позиція зовсім інша. І, нарешті, стримінговий сервіс Netflix повідомив, що серіал продовжиться вже на їхній площадці. Це буде повноцінний 4-й сезон, кількість епізодів поки не повідомляється. Том Еліс, виконавець головної ролі, відреагував на новину наступним чином:

Нагадаю, останнім часом телеканал FOX почав закривати серіали, в тмоу числі «Бруклін 9-9» та «Остання людина на землі». Закриття серіалу «Люцифер», схоже, було пов’язане не лише із рейтингами, але й із петицією американської сімейної асоціації «One Million Mom», котрі вимагали закриття серіалу через те, що в ньому «сатана» показується в респектабельному вигляді. Комікс про «Люцифера», до речі, написав легендарний Ніл Гейман, котрому вже не в перше довелось зустрітись із подібною реакцією «сімейних асоціацій». Втім Netflix схоже влаштовує як популярність персонажа, так і всі відтінки його тематики.

. . . . .

Після закриття серіалу фанати запустили акцію “поверніть Люцифера” із відповідним хештегом. На FOX акція ніяк не вплинула, зате, як бачимо, бажання фанатів помітив дехто інший.

Схожі записи