Скільки часу триватиме “Раґнарок”?

thor-ragnarok-concept-art-olivec

До прем’єри фільму «Тор 3: Раґнарок» залишився всього місяць, тож MARVEL Entertainment готуються до гучної події. Але окрім цього до нас долинають новини про майбутній фільм не лише від офіційних джерел. Що, в принципі, не дивно, враховуючи, як багато уваги приковано до фільму. Ми теж підключимось та максимально розповідатимемо вам про новини, цікаві факти та все захопливе, що стало відомим про фільм.

Цього разу відмітились кінотеатри, котрі вже замовили фільм у прокат. Відтак поступила цікава інформація від мережі кінотеатрів AMC, котрий повідомив, що фільм «Тор 3: Раґнарок» триватиме дві години та десять хвилин.

«І що тут такого?» – запитаєте ви. Адже це вже стало нормою не тільки для супергеройський фільмів, а й для кіно в цілому. Картини на великих екранах зараз займають все більше хронометражу, тож двохгодинні фільми зараз швидше норма, ніж якась новина. Але як би не так, адже Тайка Вайтіті, режисер фільму «Тор 3: Раґнарок» заперечує інформацію, надану кінотеатром. Він майже висміює її.

Найочікуваніші фільми осені 2017.

Тайка Вайтіті стверджує, що фільм триватиме не більше як півтори години. Що дивно, адже в таких фільмах важко розкрити велику кількість персонажів, котрі заявлені до фільму. Навпаки, такий хронометраж часто викликає занепокоєння. І якщо філм справді триватиме всього півтори години, тоді третій Тор стане найкоротшим фільмом у кіновсесвіті MARVEL. Режисер пояснив це наступним твердженням.

За словами режисера, фільм «Тор 3: Раґнарок» буде дуже дратвовим фільмом. Швидкий спосіб повісті та швидкий темп зустріне нас вже на перших хвилинах картини і буде тримати в напрузі до самого кінця. Ні хвилини відпочинку!

Насправді, я б не ставився надто серйозно до жодної із заяв. Однак однин факт того, що режисер так швидко відреагував на якусь одну заяву, ніби то злитої інформації, змушує задуматись. Одже скільки часу триватиме фільм «Тор 3: Раґнарок», і чи справді нас чекає «нон-стоп-екшн»?

Схожі записи