Фільм “Тор 3: Раґнарок” злили в мережу

thor-3-ragrnarok-leaked-zlytyy-olivec

Світова прем’єра фільму «Тор 3: Раґнарок» відбулась! Не поспішайте дивуватись чи писати гнівні коментарі, адже відбулась вона лише для відомих світових кінокритиків. На с же фільм чекає в листопаді. Однак на цій прем’єрі відбулась дуже цікава річ: Марк Руфало, котрий виконує роль Халка, злив у мережу початок фільму. Ми розповімо вам, як це відбулось.

На прем’єру фільму «Тор 3: Раґнарок», традиційно, прибули актори фільму, аби поспілкуватись із охочими та роздати автографи. А також, звичайно, й самим вперше побачити себе в картині. Марк Руфало вирішив пострімити із презентації фільму. Звичайно, він мав не фільм показувати, а просто розповісти про те, де він знаходиться, як це захопливо все в такому ж дусі. Однак коли почався фільм, він поквапився кинути телефон до кишені, однак забув вимкнути стрім-відео. Тож глядачі нічого не бачили, однак чули цілих 10 хвилин фільму майже на місяць раніше, ніж мали б!

Найочікуваніші фільми осені 2017.

Я, звичайно, не вірю, що Марк зробив це ненавмисне. Думаю, він хотів потішити фанатів та, водночас, підігріти цікавість до фільму, залишившись, нехай дурником для компанії MARVEL, однак героєм для своїх фанатів. Але «тсссс», тихенько, не паліть хлопаку. Адже саме так Марк і виправдовувався перед студією Marvel Entertainment, буцімто, все це ненавмисне і він дуже вибачається.

Зазвичай нікому не дозволяють користуватись технікою на таких заходах, втім Марк Руфало скористався своїм статусом виконавця однієї із головних ролей. На щастя (а я вважаю, що все ж на щастя) нічого вкрай важливого злито у мережу не було. Але, якщо вам цікаво, що ж такого ми почули із телефону актора, то й це розповімо, хоч і коротко.

Фільм почнеться із Хелли. Власне на початку фільму вона розповідатиме про свої плани, в котрих теж ніякої особливо цікавої інформації не було. А Тор же приступає до пошуків свого батька, Одіна.

Схожі записи