Шибайголова знайшов свого Міченого?

mvxflwumzw0

Вілсон Бетел спочатку приєднався до третього сезону серіалу «Шибайголова» для якоїсь «ключової ролі». Тепер же про його персонажа спливли нові подробиці, і «That Hasthag Show» впевнено стверджує, що таємничий агент ФБР Стів, якого грає Бетел, насправді є знаменитим вбивцею всесвіту Marvel, який завжди цілить “у яблучко”. Є навіть підозра, яка саме версія персонажа нас чекає – Мічений з коміксів Punisher MAX Джейсона Аарона.

Творці серіалу вже натякали нам на появу іменитого вбивці. В одній зі сцен першого сезону ми бачимо, як снайпер, який працює на Уїлсона Фіска, займає позицію на даху. У сумці в нього лежить гральна карта – фірмова зброя Міченого. Опис персонажа Бетел підходить для зв’язку з цією сценою.

Вілсон Бетел найбільш відомий за роллю Уейда Кінселла в серіалі CW «Зої Харт з південного штату», що тривав 4 сезони. Крім цього, актор з’являвся в серіалах: «Клуб дружин астронавтів», «Кров і нафта» і «Як уникнути покарання на вбивство».

Про третій сезон серіалу «Шибайголова» нам нічого конкретного не відомо, незважаючи на те, що анонс його відбувся ще в 2016 році, ніяких промо-матеріалів крім першого тизера ми так і не побачили. Можливо, це дуже креативна реклама серіалу про сліпого супергероя, а може у Marvel є привід зберігати подробиці третього сезону в секреті. Сам Шибайголова з’являвся в серіалі-кросовері «Захисники», в фіналі якого виявився в дбайливих руках монашки (можливо, своєї матері). У фіналі ж другого сезону власного серіалу він розкрив свою таємницю особистості Карен Пейдж. Все це дуже схоже на підводку до сюжетної лінії «Народжений заново», в якій Кінгпін дізнається ім’я героя і руйнує його життя.

Побачимо вже дуже скоро, прем’єра третього сезону серіалу «Шибайголова» очікується в цьому році

Схожі записи