Шибайголова знайшов свого Міченого?

17 травня 2018

mvxflwumzw0.jpg (54.4 Kb)

Вілсон Бетел спочатку приєднався до третього сезону серіалу «Шибайголова» для якоїсь «ключової ролі». Тепер же про його персонажа спливли нові подробиці, і «That Hasthag Show» впевнено стверджує, що таємничий агент ФБР Стів, якого грає Бетел, насправді є знаменитим вбивцею всесвіту Marvel, який завжди цілить "у яблучко". Є навіть підозра, яка саме версія персонажа нас чекає - Мічений з коміксів Punisher MAX Джейсона Аарона.

Творці серіалу вже натякали нам на появу іменитого вбивці. В одній зі сцен першого сезону ми бачимо, як снайпер, який працює на Уїлсона Фіска, займає позицію на даху. У сумці в нього лежить гральна карта - фірмова зброя Міченого. Опис персонажа Бетел підходить для зв'язку з цією сценою.

Вілсон Бетел найбільш відомий за роллю Уейда Кінселла в серіалі CW «Зої Харт з південного штату», що тривав 4 сезони. Крім цього, актор з'являвся в серіалах: «Клуб дружин астронавтів», «Кров і нафта» і «Як уникнути покарання на вбивство».

Про третій сезон серіалу «Шибайголова» нам нічого конкретного не відомо, незважаючи на те, що анонс його відбувся ще в 2016 році, ніяких промо-матеріалів крім першого тизера ми так і не побачили. Можливо, це дуже креативна реклама серіалу про сліпого супергероя, а може у Marvel є привід зберігати подробиці третього сезону в секреті. Сам Шибайголова з'являвся в серіалі-кросовері «Захисники», в фіналі якого виявився в дбайливих руках монашки (можливо, своєї матері). У фіналі ж другого сезону власного серіалу він розкрив свою таємницю особистості Карен Пейдж. Все це дуже схоже на підводку до сюжетної лінії «Народжений заново», в якій Кінгпін дізнається ім'я героя і руйнує його життя.

Побачимо вже дуже скоро, прем'єра третього сезону серіалу «Шибайголова» очікується в цьому році

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: