Серйозні зміни у фільмах FOX

deadpool-gambit-and-magik

Студія Fox прийняла кілька рішень, які виразно розчарують фанатів всесвіту Людей Ікс, який вона побудувала.

Відтак, дата прем’єри фільму «Нові Мутанти» перенесена з 13 квітня 2018 року на 22 лютого 2019 (майже цілий рік!). Фільм «Гамбіт» переїхав з 14 лютого 2019 на 7 червня 2019, і лише «Дедпул 2» прибуде трохи раніше – 18 травня , замість 1 червня.

Офіційних причин даних змін не заявлено. Згідно з деякими джерелами, студія просто не хоче, щоб фільми Disney та FOX (за мотивами коміксів MARVEL) перетнулися між собою в прокаті, за словами інших – фільм «Нові Мутанти» чекає переосмислення, і він буде перероблений ще більше в сторону фільму жахів, щоб бути по-справжньому лякаючим.

ВСІ Супергеройські фільми 2018 року.

І це не всі новини для багатостраждального фільму «Гамбіт». Проект покинув черговий режисер – Гор Вербінскі. Причиною послужив конфлікт в графіках зйомок інших проектів режисера. Раніше від фільму вже відмовлялися Руперт Уайатт і Даг Лайман. Зйомки ніяк не зрушать з мертвої точки, незмінним залишається лише виконавець головної ролі – Чаннінг Татум, він все ще прив’язаний до проекту.

Фільм «Люди-Ікс: Темний Фенікс» залишається без змін.

Як на мене, новина більш позитивна, ніж здається. Варто розуміти, що фільми FOX тепер теж приноситимуть прибуток компанії Disney. Тож зрозуміло, що вони більше не мають конкурувати між собою. Адже свого часу самі Disney постійно змінювали дати прем’єр, аби не зіткнутий із над популярним Дедпулом, чию дату прем’єри FOX постійно змінювали, дражнячи конкурента. Також позитивною стороною я бачу переробку фільму «Нові Мутанти». Я бачу фільм справді жахастиком, і дуже не хотілося б, аби фільм насправді виявився просто прохідною супергероїкою, котру лише в рекламний період представляли чимсь експериментальним.

Схожі записи