Фільм про Чорну Вдову знаходиться в розробці?

black-widow-scarlett-johansson-10-most-skillful-spies-not-james-bond

Видання Variety пише про те, що дрібними кроками, але Marvel таки збирається знімати сольний фільм про Чорноу Вдову. Зрушення полягають у появі у картини сценариста у вигляді Джак Шеффер.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Чутки про можливість появи сольного фільму про російську шпигунку ходять давно, в тому числі й серед фанатів. Втім до «сьогодні» ніяких офіційних даних не було і все залишалось на рівні чуток. Сама ж Чорна Вдова дебютувала у фільмі «Залізна Людина 2», а потім міцно прописалася в сольниках про Капітана Америку та серії фільмів «Месники». Весь цей час роль персонажа виконує Скарлетт Йоханссон

Природно, ніяких подробиць про сюжет можливого фільму не існує, але багато хто може пригадати часто згадуваний персонажами Будапешт.

budapest

Якщо фільм й знаходиться в розробці (сценарій, пошук акторів тощо), то його анонс відбудеться не раніше анонсу Четвертої Фази кіновсесвіту Marvel, а поки що появу Чорної Вдови можна очікувати в третьому і четвертому фільмах про Месників.

Схожі записи