Серіал Плащ та Кинжал

cloak_and_dagger_1280copy_934

У 2018 році стартує серіал “Плащ та Кинжал” від MARVEL. Не знаю як ви, а я давно знайомий із цими персонажами, і коли я читав у дитинстві комікси, вони здавались мені доволі містичними. Нарешті, ми отримаємо екранізацію цих персонажів, котрі, на манір Люка Кейджа та Залізного Кулака – завжди разом.

Серіал розповість про двох героїв, Тенді Боуен (котру зіграє Олівія Холт) та Тайрона Джонсона (Обрі Джозеф). Обоє підлітки з різних світів, але котрі познайомившись, дізнаються про свої надздібності. В серіалі, як і в коміксі, Кинжал матиме здатність створювати, власне, світлові кинжали. А от з Плащем не зовсім зрозуміло. У коміксах в нього була здатність телепортуватись на велетенські відстані.

Трейлер виглядає дуже красивим. Синопсис теж інтригує. Сюжет крутитиметься не лише навколо здібностей та взаємодії персонажів. Тенді – із багатої сім’ї, а от Тайрон – вуличний хлопчисько. не важко зрозуміти, яким шляхом ітиме розвиток сюжету, але які саме пригоди чекають героїв, які суперники та, головне, як вони подолають труднощі, котрі, безумовно, стануть на їхньому шляху?

Серіал виходитиме на телеканалі Freeform. Freeform є співпродючером Marvel Studios та ABC Signature Studios. Режисером першого епізоду стане Джина Прінс-байтвуд.

Схожі записи