Результати ігрової виставки E3 2018 року

farming-simulator-19-exciting-surprise-at-the-e3-2018

Вчора в Лос-Анжелесі почалась виставка Е3 (Electronic Arts Expo), на котрій представляють гучні ігрові новинки, анонси і тому подібне. Для тих хто за подією не слідкував, але хоче бути в курсі ігрових новин, проведемо короткий екскурс по головних подіях першого дня виставки E3 2018 року.

Для початку Electronic Arts представили мультиплеєрний трейлер «Battlefield V», а також розповіли гравцям, що в їхній грі, крім покращення системи руйнування оточення і можливості транспортування важкої стаціонарної техніки, з’явиться улюблений режим гравців «Королівська Битва».

Уже після презентації в мережу виклали геймплейний ролик, в якому дали поглянути на ще один новий режим «Grand Operations».

Реліз Battlefield 5 запланований на 19 жовтня поточного 2018 року.

Був показаний трейлер для «FIFA 19», головною фішкою якої стане ліцензія на Лігу Чемпіонів. Реліз гри заплановано на 28 вересня.

Одна із головних новин виставки: головний виконавчий директор EA, Ендрю Вілсон, оголосив про створення власного стрімінгового сервісу компанії – «Origin Access Premier», який повинен забезпечити гравцям якомога ширший доступ до бібліотеки ігор Electronic Arts.

Після цього анонсу ведуча презентації знайшла серед присутніх у залі Вінса Зампелла, голову правління Respawn Entertainment, який розповів, що його компанія зайнята розробкою гри «Star Wars: Jedi Fallen Order», дія якої розгорнеться між 3-м і 4-м епізодами саги «Зоряні Війни» Вихід гри планується в кінці 2019.

Розробники «Star Wars: Battlefront 2» в черговий раз сповістили про свій намір переробити систему прогресії в грі, а також розповіли, що незабаром в ній з’являться персонажі з фільму «Соло», а також вийде додаток, яке сконцентрується на Війнах Клонів і героях, що були з ними пов’язані. Серед них два генерали – Грівус та Кенобі.

Наступним анонсували сиквел головоломки «Unravel», головною фішкою якої стала не можливість кооперативу, а те, що на момент анонсу гра вже офіційно вийшла і стала доступною для покупки в Origin, PS Store та Xbox Store. А ось і трейлер.

Слідом студія Jo-Mei Games показала трейлер свого проекту «Sea of Solitude», головною темою якого стане «пошук себе» і боротьба з емоціями головної героїні, які будуть буквально «розривати її». Вийти гра має на початку наступного року.

А ось і трейлери «NBA Live 19» та «Madden NFL 19». На них дуже не зациклююсь, бо в нас, напевне, ці ігри не настільки популярні, як FIFA (до прикладу). Хоча я люблю Madden. Обидві гри мають вийти осінню поточного 2018-го.

Також представили мобільну стратегію «Command and Conquer: Rivals». Мобільна гра вже доступна для всіх власників смартфонів на основі Android.

Найбільш вражаючою грою конференції, презентації якої приділили найбільше часу, ніж іншим, став кооперативний екшен «Anthem». Як повідомляє генеральний менеджер BioWare Кейсі Хадсон: в грі буде приділено однакову увагу як одиночній компанії, так і кооперативному проходженню. Планується тривала підтримка гри з регулярним оновленням контенту, а онлайн-казино з лутбоксамі буде замінено на онлайн-магазин, де гравець буде самостійно вибирати, на який предмет йому варто витратитися.

А ось ще один цікавий ролик із кооперативним геймплеєм «Anthem» у відкритому світі.

На цьому все. Не забудьте написати в коментарях в Facebook на яку гру ви чекаєте найбільше.

Схожі записи