Новий фільм про Людей у Чорному

men_in_black_olivec_main

Кілька днів тому студія Sony заявила, що готує новий фільм про Людей в Чорному. Фільм має бути спін-офом оригінальної франшизи. Тобто чекати на повернення Уілла Сітта та Томмі Лі Джонса до своїх ролей не варто. Очевидно, студія готує м’ягкий перезапуск франшизи, аби підготувати її для сприйняття новим глядачем.

Виконавчим продюсером, як і в попередніх фільмах, виступить Стівен Спілберг, а сценарій напишуть Метт Холловей та Артур Маркам. Аби краще орієнтуватись, знайте – саме ці двоє писали сценарій до фільму «Залізна Людина».

Найочікуваніші фільми осені 2017.

Можливо у нас є читачі, котрі не розуміють, яке відношення мають «Люди в Чорному» до світу коміксів. Поясню: «Люди в Чорному» – оригінальний комікс Лоуелла Каннінгема. А тепер увага – комікс виходив під егідою студії MARVEL. Люди в Чорному мали бути суперниками Людей Ікс, однак комікс не отримав належної популярності, тож його досить швидко зняли із виробництва. Вибір цього коміксу для екранізації був дивним у 1997-му, однак фільм став противагою поганий літніх блокбастерів тих років, тож отримав три номінації на премію Оскар, в одній із котрих навіть переміг.

Нагадаю, Sony також готують сольний фільм про Венома, інопланетного симбіота. У мене одразу виникають думки про зв’язом між цими фільмами, але це дуже навряд. Прем’єра нового фільму «Люди в Чорному» запланована на травень 2019 року.

Схожі записи