Місс Марвел з’явиться у кіновсесвіті MARVEL

ms-marvel-kamala-khan

В інтерв’ю для BBC керівник кіновсесвіту Marvel Кевін Файгі розповів про те, що у студії є певні плани на Місс Марвел:

«Зараз ми займаємося зйомками фільму про Капітана Марвел з Брі Ларсон. Міс Марвел, інший персонаж коміксів, мусульманська дівчинка, яку надихнула Капітан Марвел, теж в планах, у нас є на рахунок неї ідеї та напрацювання. Але це трапиться після того, як ми представимо світу Капітана Марвел.»

У коміксах Камала Хан – дівчинка, яка обожнює супергероїв і намагається жити в прогресивному Нью-Йорку на стику сучасності оточення і культурних поглядів своєї сім’ї. Коли по Землі розійшлися тумани Террігена, Камала дізналася, що отримала суперздібності. Власне, здібності метаморфні: розтягування тіла (як у Ріда Річардса), їх збільшення, перетворення а також зцілюючий фактор як бонус. Натхненна Капітаном Марвел, Камала теж вирішує стати супергероїнею. Комікс отримав переважно позитивні відгуки критиків а також зіграв важливу роль в анти-мусульманській політиці США, власне ставши символом міського протесту.

З огляду на те, як Файгі подає свої слова, мова може йти про що завгодно, Камала може з’явитися як в сіквелі, так і зовсім втекти на телеекрани. А фільм «Капітан Марвел» від режисерів Анни Боден та Райана Флека з’явиться в кінотеатрах вже 7 березня 2019 року.

Схожі записи