Анонсовано серіал “Дум-Патруль”

doom-patrol-logo

Нехай ще сервіс DC Universe не запущено, а серіал «Титани» ще не вийшов, але вже в роботу запущений спін-офф. Власне, замовлений серіал під назвою «Дум Патруль». Логотип можете побачити вище. Також нам представили синопсис майбутнього серіалу.

«Дум Патруль» – переосмислення однієї з найулюбленіших команд супергероїв коміксів DC. Роботмен, Негатив, Еластик-Гьорл та Божевільна Джейн будуть діяти під керівництвом Шефа. Кожен член команди пережив страшні події, які не лише дали їм надздібності, але також подарували їм душевні травми. Але команда знаходить мету в дослідженні таємничого феномена і захисту Землі від того, про що вони дізнаються. Вони – банда суперфріків, які будуть боротися за світ, котрому немає до них діла. Події шоу відбуватимуться після подій серіалу про Титанів, ми побачимо героїв в тому стані і місці, де цього не очікуємо. І наших героїв завербує ніхто інший, як сам Кіборг, який прийде з місією, від якої важко відмовитися, але і яка змінить їхні життя назавжди.

Із синопсису ми дізнаємося, що події серіалу відбуватимуться в одному всесвіті з Титанами. Власне, події відбуватимуться після цього серіалу. Але, найважливіше, крім командного складу – анонс появи в шоу Кіборга. І тут найцікавіше: творці серіалу покличуть Рея Фішера чи дадуть нам ще один варіант персонажа?

Замовлено 13 серій для першого сезону, серед продюсерів значаться Грег Берланті і Джеф Джонс. Серіал «Дум-Патруль» стартує на просторах майбутнього стримінгового сервісу «DC Universe».

Схожі записи