Ліга Справедливості об’єднається з лиходіями всесвіту DC

DC анонсували нову серію коміксів «Justice League: No Justice», яка стартує як наслідок глобального події «Dark Nights: Metal». Події серії дуже повпливають на майбутнє всієї Ліги Справедливості, адже це призведе до зміни авторських команд і об’єднанню героїв з лиходіями проти спільної загрози космічного масштабу.

Сюжет почнеться з того, що на Землю прибуде лиходій Брейніак, але на цей раз він не збирається поневолювати/знищувати. Його мета – попередити героїв Землі про те, що насувається загроза небачених масштабів, яку можна здолати лише об’єднавшись в різні команди з лиходіями.

В результаті з’явиться чотири команди героїв і лиходіїв, які будуть намагатися запобігти загибелі всього сущого.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Перша команда буде називатися Team Mystery, в неї увійдуть Старр, Старфайр, Супермен, Сінестро та Марсіанський Мисливець.

new_jl_1
new_jl_5

Друга команда – Team Wonder, що складається з Рейвен, Доктора Фейта, Диво-Жінки, Затанни та Етрігана.

new_jl_7

Команда Team Wisdom складається з Атома, Харлі Квінн, Флеша, Робіна та Кіборга.

new_jl_8

Остання команда називається Team Entropy, до якої увійдуть Бетмен, Лобо, Біст-Бой, Лекс Лютор і Дезстроук.

new_jl_6

Займатися всім сюжетом будуть Скотт Снайдер, Джош Вільямсон і Джеймс Тініон IV. Художником міні-серії стане Френсіс Манапуль. За підсумком цієї серії “ранери” Вільямсона і Тініона IV закінчаться, а сам Скотт Снайдер стане автором коміксу про Лігу Справедливості.

Щотижнева мінісерія коміксів “Ліга Справедливості” стартує вже в березні із чотирьох випусків.

Схожі записи