Браян Майкл Бендіс береться за гору роботи в DC

brian-michael-bendis-writing-superman-for-dc-comics

Ми вже знаємо, що відомий сценарист Брайан Майкл Бендіс пішов з Marvel в DC, а його дебют в новому видавництві відбудеться в 1000 випуску коміксу «Action Comics». Але повноцінна робота Бендісом почнеться потім.

По-перше, сценарист напише щотижневу лімітовану серію коміксів про Супермена «Man of Steel» з 6 випусків, кожен з яких буде намальований різними художниками. У справі Іван Рейс, Адам Хьюз, Джейсон Фібок, Кевін Магуайр і інші. Вихід серії почнеться 30 травня.

qg1loy5

По-друге, саме за Бендісом будуть закріплені основні комікси про Супермена, а саме – «Action Comics» і «Superman». Художники «ранерів» Брайна Майкла Бендіса поки залишаються таємницею.

По-третє, DC отримають собі Jinxworld, всесвіт закріплений за Бендісом (всесвіт, в якій виходили його авторські комікси, такі, як «Powers», який я особисто дуже люблю), а сам сценарист отримає власний імпринт, де буде працювати як він сам, так і інші автори.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Іншими словами, Брайан Майкл Бендіс отримає дуже багато роботи в таборі авторів DC.

Схожі записи