Кролик Петрик пародіює Логана та Диво-Жінку

peter-rabbit-trailer-3

В соціальній мережі «Fandango», на офіційній сторінці майбутнього фільму «Кролик Петрик» (Peter the Rabbit в оригіналі) з’явились кілька жартівливих постерів, котрі пародіюють минулорічні супергеройські стрічки, такі як «Логан» та «Диво-Жінка».

На постері, що пародіює фільм «Логан», морквини заміняють кролику кігті. Постер же, що пародіює фільм «Диво-Жінка» стверджує, що «Коттон Тейл – Диво-Кволик».

Як бачите, постери й стилістично дуже нагадують постери оригінальних фільмів. Що цікаво, ці “фейк-постери” обурили багатьох користувачів як сайту “Fandango”, так й інших соціальних мереж. В коментарях можна знайти такі реакції, як “це найгірші постери до фільму сроблені у фотошопі” та “що це, бляха, таке?”.

«Кролик Петрик» – повнометражний фільм, заснований на казках Беатріс Поттер, що публікувались на початку минулого століття, про антропоморфного кролика Пітера, його друзів та сім’ю. Фільм виходитиме під виробництвом Columbia Pictures, а отже це фільм Sony. Бюджет картини склав 50 мільйонів доларів.

Акторський склад фільму «Кролик Петрик» більш ніж інтригуючий. У фільмі буде багато комп’ютерної анімації. Зокрема ролі тварин озвучуватимуть дуже цікаві, для нас з вами, актори. Джеймс Корден озвучить Петрика. Дейзі Рідлі, відома нам за двома останніми епізодами франшизи «Зоряні Війни» (Рей) озвучить Коттон Тейл – сестру Петрика. Втім, у Петрика є ще дві сестри – Флопсі та Мопсі. Першу озвучить Марго Робі (Харлі Квін у фільмі «Загін Самогубців»), другу ж озвучить Елізабет Дебікі (Аіша у фільмі «Вартові Галактики 2»).

В США прем’єра фільму «Кролик Петрик» відбудеться 9 лютого 2018 року. В нас же фільм стартує 22 березня цього ж року.

Схожі записи