Комікс «Injection» перетвориться в серіал

inj45-olivec

Universal Cable Productions замовила серіал Injection (укр. “Ін’єкція“) за мотивами одноіменного коміксу, створеного Уорреном Еллісом, Декланом Шалва і Джорді Беллейр.

Injection – комікс в жанрі фантастичний жахастик, що розповідає про групу з 5 фахівців, яким Британський уряд доручив передбачити майбутнє людства. Команда випадково створює штучний інтелект за допомогою суміші технології і шаманської магії, який планує знищити людський рід.

Читайте також: [url=https://olivec.info/statti/chomu-komiks-hodyachi-merci-nabagato-zhorstkishii-za-serial-18.html]ЧОМУ КОМІКС «ХОДЯЧІ МЕРЦІ» НАБАГАТО ЖОРСТКІШИЙ ЗА СЕРІАЛ? (18+)[/url]

Сам по собі комікс дуже дорослий (як і багато інших коміксів компанії), а його “дорослість” можете оцінити за вирізкою нижче.

injection_injection_001

Елліс не вперше співпрацює з UCP, раніше він разом з Гейл Енн Херд (продюсер серіалу «Ходячі Мерці») зайнявся адаптацією популярного мексиканського коміксу «El Pantera». Для самої компанії UCP серіал на основі коміксів не в новинку, саме вони створили для SyFy серіал «Хеппі», недавно продовжений на другий сезон. Крім цього, студія розробляє для Netflix серіал «Академія Амбрелла».

Схожі записи