Кевін Файгі про рейтинг 18+, Таноса в фільмі Дедпул 2 та багато іншого

kevin_feige_1

Зовсім нещодавно Кевін Файгі, керівник Marvel Studios дав дуже цікаве інтерв’ю, в котрому ми отримали багато відповідей на питання, що давно нас цікавили. Режисер не боїться зачіпати важливі теми, не уникає питань, за що ми всі й любимо його інтерв’ю.

Про перехід Джосса Уідона в DC

За словами Файгі, він «досить давно» знав про плани Уідона (режисера фільмів «Месники» та «Месники: Ера Альтрона») зняти фільм для DC. Про це керівникові Marvel Studios особисто повідомив сам режисер.

«Він подзвонив. Кілька місяців тому. Він не повинен був цього робити, але зробив, що було суперкруто і дуже мило з його боку. Ми висловили йому максимум підтримки. Ми хочемо, щоб фільм Джосса Уідона про Бетгьорл вийшов відмінним.»

Про рейтинг 18+ в кіновсесвіті MARVEL

Кевін Файгі заявив, що Marvel Studios не планує випускати фільми з рейтингом R (а тобто 18+), так як вважає, що студія повинна робити собі творчі виклики в інших напрямках.

Файгі переконаний, що успіху «Дедпула» і «Логана» посприяло не насильство, а руйнування четвертої стіни в першому випадку та фінал історії Росомахи – у другому.

«Обидва цих фільму викликають цікавість не рейтингом R, а креативними ризиками, які взяли на себе автори, шансами, які вони використовували, і кордонами, які вони зруйнували.»

Участь Джоша Броуліна в фільмі «Дедпул 2»

Керівника Marvel Studios не бентежить, що Джош Бролін одночасно приписаний до ролі Таноса в «Месниках» та Кейбла в «Дедпулі 2».

«У наших контрактах не вказується, які ролі можуть або не можуть зіграти актори. Індіана Джонс і Хан Соло – це одна людина, і це не було проблемою. Я думаю, що Танос і Кейбл – два дуже несхожих персонажа.»

Про подальшу роботу із Джеймсом Ганном

17 квітня режисер Джеймс Ганн оголосив, що зніме «Вартових Галактики 3», і картина, на відміну від перших двох, буде відноситись вже до «другого десятиріччя» Marvel, маючи на увазі початок нової епохи.

Файгі вважає, що Marvel Studios може продовжити співпрацю з режисером й надалі.

«Мені здається, у Джеймса є приголомшливий зв’язок з його персонажами і цим величезним впорядкованим світом. Так що, він зможе розповісти історії, що виходять за рамки третіх «Вартових».Я думаю, у нього будуть з’являтися все більш нові та свіжі ідеї, і це круто. Всі наші ключові сценаристи і режисери в курсі того, чим займаються інші, і можуть внести вклад в найрізноманітніші проекти.»

Про світовий “КіноРинок”

Останнім часом голлівудські студії все частіше стали орієнтуватися на Китай. Наприклад, «Форсаж 8» в цій країні зібрав на старті в два рази більше грошей, ніж в США, а «Трансформери» вже не перший рік роблять в копродукції з Китаєм.

Але Файгі переконаний, що Marvel Studios така перебудова не потрібна.

«Коли ми почали знімати фільми, відбулися дивні речі: люди по всьому світу почали на них жваво реагувати, і нам не довелося якось міняти те, що ми робимо – принаймні за межами наших власних інстинктів.Коли мова йде про маркетинг, ми використовуємо різні тактики. Але коли мова йде про сам фільм, я не можу придумати жодного прикладу, коли ми міняли щось, щоб привернути «глобальний ринок»

В даному випадку Файгі трішки лукавить, адже для «Залізної людини 3» студія дозняла спеціальний китайський епізод, який не показували в інших частинах світу.

Глава Marvel Studios також зазначив, що фільм «Чорна пантера» ніхто не робив «екзотичним» спеціально. За його словами, картина буде схожа на міжнародні пригоди в дусі історій про Джеймса Бонда.

Про Людину-Павука в четвертих Месниках

Файгі підтвердив, що Людина-Павук у виконанні Тома Холланда з’явиться в блокбастерах «Месники: Війна Безкінечності» та наступній, четвертій частині Месників, котра ще не отримала офіційної назви.

Крім того, на 2019 рік заплановано другий сольний фільм про супергероя. Але про подальші плани мови «поки» не йде.

Файгі також підтвердив, що Marvel Studios цікавить тільки сам Людина-Павук, а в спін-оффах Sony компанія не бере жодної участі.

Про гумор у фільмах MARVEL

Файгі не заперечує, що гумор – один з ключових причин привабливості фільмів Marvel Studios. За його словами, під час «болючих» тестових переглядів «Вартових Галактики» без спецефектів і, відповідно, без Грута та Реактивного Єнота, жарти – це перше, що можна перевірити.

На думку Файгі, гумор – це саме те, що чіпляє аудиторію в першу чергу. Після вдалих жартів глядачів вже можна налякати або зачепити до глибини душі зворушливою сценою, яку «ніхто не очікував у фільмі про дерево, єнота та прибульця, котрий не розуміє метафор».

«Ми не сидимо і не думаємо над тим, що нам потрібно 15 жартів на перші 45 сторінок сценарію, цей процес відбувається природно. Звичайно ж, «Вартові Галактики» і «Людина-мураха» в цьому відношенні виділяються. Вже давно у нас не було скринінгу, де екшен і жарти не були головними складовими фільму.»

Схожі записи