Касові збори фільму “Дедпул 2”

dpoolmercs2016001_dc11

Перший «уік-енд» прокату стрічки «Дедпул 2» завершився, а фільм вже став прибутковим. Нагадаю, що бюджет сиквелу картини про найманця-базікала (як вам така інтерпретація його прізвиська?) складає 110 млн.дол. На разі (вівторок, 22 травня) світові касові збори другого «Дедпула» склали 300 мільйонів доларів. Так, майже рівно 300 мільйонів. Для зручності, повне число виведу в підзаголовок.

Касові збори фільму «Дедпул 2» станом на 22 травня – 300,386,357 мільйонів доларів.

Відтак, на даний момент «Дедпул 2» очолює список касових зборів поточного тижня прокату та «уік-енду». Що цікаво, одразу за ним розмістилась стрічка «Месники: Війна Нескінченності». І, хоча останні дуже поступаються Дедпулові в касових зборах за останні вихідні, їхній здобуток повільно повзе за другим мільярдом.

Ну, і так щоб все «по канону» (нашому), наведу цифри світових та домашніх касових зборів. У США Дедпул зібрав на даний момент 125,5 млн.дол. В решті світу зібрано 174,879 млн.дол. Домашні збори складають 41,8% від загальних зборів, решта світу 58,2%.

Враховуючи, що зовсім нещодавно відгриміла «Війна Нескінченності», сам «Дедпул» трохи потонув в інформаційному потоці. Можливо, якби стрічка не йшла одразу за третіми «Месниками» (прокат котрих триває досі), то касові збори були б трохи менш скромними. І тим не менш, варто сказати, що вже, на даний момент, «Дедпул 2» є успішною картиною, котра вже не тільки відбила свій бюджет (для цього потрібно було б зібрати трохи більше ніж 200 млн), але й непогано заробила. Очевидно, до кінця прокату цифри будуть більш вражаючими.

Схожі записи