Гра Batman: The Enemy Within отримає продовження вже цього літа

batman_tale_2

Telltale Games, Warner Bros. Interactive Entertainment та DC Entertainment продовжують тісно співпрацювати. Як нещодавно ми дізнались, студія вже приготувала для нас реліз другої частини гри Batman: The Enemy Within. Правда, в кругах пошановувачів епізодичних ігор, другу частину гри називають «другим сезоном». Що ж, вже зовсім скоро кожен геймер зможе оцінити другий сезон ігрового серіалу про Бетмена.

На відміну від другого сезону гри Вовк Серед Нас (детальніше за ЦИМ посиланням), на другий сезон гри Batman: The Enemy Within нам доведеться чекати зовсім не довго. Перший епізод вийде у світ вже 8-го серпня цього року.

За словами розробників, новий Бетмен буде самостійним продуктом, котрий підійде як новеньким, так і вже обізнаним геймерам. Ну і, вже точно, потішить фанатів коміксів про найвеличнішого детектива у світі! Адже гра не така екшенова, як із серії «Архем», тож зосереджена саме на детективній складовій. А саме цим і прославився класичний Бетмен!

Відео присвячене продовженню гри Batman: The Enemy Within.

Замість того, щоб описувати сюжет, я скористаюсь словами розробників.

«У новій частині і Брюс Уейн, і Бетмен змушені приміряти на себе нові ризиковані ролі. Загадочник повернувся, щоб тероризувати Готем-Сіті, проте його моторошні загадки всього лише віщують ще більші проблеми. З появою безжального федерального агента та із поверненням ще не дозрілого Джокера, Бетмен повинен балансувати між ненадійними альянсами. Кому з союзників Бетмена ви довіритесь? І як глибоко ви дозволите Брюсу опуститися в темряву?»
batman_green

Схожі записи