Готується до виходу друга частина гри Вовк серед Нас

374049-the-wolf-among-us

Tale-Tale Games, компанія, що спеціалізується на епізодичних іграх (тобто квестах-серіалах), ще в 2014 році потішила нас однією із найкращих ігор в своєму жанрі – Вовк серед Нас (Wolf among Us). Гра створена за мотивами легендарної серії коміксів VERTIGO «Казки» (Fables). Автором коміксу є всесвітньо відомий Білл Уілінґем.

Гра виступає у якості приквелу до стандартного сюжету графічного роману. Тобто розповідає про те, що було «раніше». Вовк Серед Нас – чудовий приклад нуарного детективу із містичним елементом.

Що ж, для шанувальників гри з’явились чудові новини. Комік-Кон 2017 став офіційною платформою, де розробники заявили: другий сезон гри офіційно розробляється та готується до релізу. За словами цих же розробників, гра буде випущена вже 2018 року (що є недовгим очікуванням, враховуючи, що мова іде про гру).

Розробники кажуть, що представлять нам абсолютно нову, небачену ще фанатами історію. До озвучки персонажів повернуться Адам Харрінгтон (що озвучує Вовка Біґбі, головного персонажа), а також Ірін Івет (Білосніжка).

wolf_game_inter

Нагадаю, Вовк Серед Нас є класичною грою із інтерфейсом «Point-and-Click», де ви вибираєте, як ваш герой взаємодіятиме із персонажами, предметами, а також ви впливаєте на розвиток сюжету та кінцівку. Зазвичай, в таких іграх передбачена велика кількість альтернативних кінцівок. Їхнє продовження зазвичай передбачає файли зі старої гри (якщо такі є), аби продовжити історію тим шляхом, котрий обрали ви.

Схожі записи