Джаред Лето проти Джокера Скорсезе

jared-leto-as-the-joker_1050_591_81_s_c1

Джаред Лето в черговому інтерв’ю висловив свій протест проти сольного фільму про Джокера, продюсером котрого стане Мартін Скорсезе.

Джаред сказав, що він в шоці (насправді він використав інше формулювання) від того, що готується сольний фільм «Джокер», в котрому сам Джаред участі не братиме. За його словами, саме Джаред мав би грати персонажа, така ситуація йому не зрозуміла та турбуюча.

Нагадаю, Warner Bros готують сольний фільм про Джокера, котрий не входитиме до кіновсесвіту DC. Продюсером фільму стане Мартін Скорсезе, а головну роль пророчать Леонардо Ді Капріо. А тим часом вже в найближчі місяці стартують зйомки сиквелу фільму Загін Самогубців, де Джаред Лето грає Джокера в межах кінвсесвіту DC.

Інформація про сольник Джокера з’явилась не так давно, а навколо проекту вже існує неймовірна кількість інформації, частина із котрої (не вся), звичайно, є здогадками. Такий ажіотаж не лише штовхає до розробки фільму, але, звичайно, може й занепокоїти сьогоднішнього виконавця ролі Джокера. Чому – думайте самі.

Схожі записи