Дональд Гловер – лиходій фільму “Чорна Пантера 2”?

08-solo-lando

Ресурс Metro.co.uk опублікував інформацію про те, що режисер «Чорної Пантери» хоче бачити Дональда Гловера в якості неназваного лиходія у сиквелі «Пантери». Справа в тому, що фанатам «Зоряних Воєн», вочевидь, сподобалось те, як Гловер втілив образ Лендо Калріссіана у фільмі «Хан Соло. Зоряні Війни. Історії». Раян Куглер же нещодавно заявив, що працює над сценарієм сиквелу «Чорної Пантери».

Metro.co.uk також посилаються на те, що взявши участь в одній важливій франшизі від Disney чудово впишеться в іншу. І тут в мене одне питання… Чому всі забули, що Дональд вже зіграв персонажа Marvel у стрічці «Людина Павук: Повернення Додому»?

Власне там Гловер зіграв Аарона Девіса, далеко не останнього за важливістю персонажа в Ultimate світі Людини Павука. Власне – Аарон дядько Майлза Моралеса та антигерой Бродячий (або Бродяга, можете пропонувати свої варіанти локалізації). Взагалі, в цього персонажа кілька імен та варіацій, але у фільмі, вочевидь, зробили ставку на Ultimate версію. На це вказує низка очевидних речей.

ultimate_comics_spider-man_vol_2_10_textless

До речі, якщо вже на те пішло, в коміксах Майлз та Аарон навіть боролись із Скорпіоном. А це означає що в кіновсесвіті вже існує цілих два персонажі, котрі можуть одягнути свої маски, як тільки-но на сцену вийде Майлз Моралез.

Тому я поставився до цієї новини максимально скептично. Звичайно, «Чорна Пантера» зібрав у прокаті більше мільярда доларів, а це означає, що сиквел отримує зелене світло. Але в тому, що Гловер зіграє там «неназваного» лиходія я дуже сумніваюсь. Або зіграє названого, або ж залишиться в межах фільмів про Павучка, чому я був би куди більш радий. Не знаю як ви, а я б хотів поглянути на адаптацію саме Аарона Девіса як ворога чи друга (або, як в коміксах, і те і інше по порядку) Людини Павука.

Схожі записи