Бен Мендельсон хоче роль Доктора Дума

dr-doom-ben-mendelsohn

Як відомо, студія Fox все ще намагається зробити хоч щось (не щось терпиме чи (бійтесь бога) хороше, власне «хоч щось») зі своєї ліцензій на Фантастичну Четвірку. Окрім фільмів, які будуть ненавидіти роками, звісно. Тож на SDСС, влітку, був анонсований сольний фільм про Доктора Дума. (про цю новину та багато інших можете прочитати за ЦИМ посиланням)І з тих пір тиша.

А зараз актор Бен Мендельсон під час одного із інтерв’ю зізнавця, що обожнює цього персонажа:

«Доктор Дум – найкращий персонаж коміксів всіх часів. Душевні травми, втрата сім’ї, невдачі і жага помсти роблять його таким цікавим. До того ж, у нього є політична недоторканість завдяки тому, що він правитель Латверіі, що дуже скидається на часи Холодної Війни. Через все це я обожнюю Доктора Дума.»

Коли ведучий подкасту, в котрому було дане це інтерв’ю, Джошуа Хоровіц розповів про фільм, то Мендельсон відповів, що дуже пильно стежить за проектом.

Читайте також: Рецензія фільму “Тор 3: Раґнарок”.

Після цього всі почали думати, що Мендельсон хоче і може зіграти Доктора Дума в майбутньому фільмі.

Нагадаємо, що фільм розробляє Ноа Хоулі, котрийй вже створив для нас перший сезон серіалу “Легіон” (від тих же FOX), а також працював над серіалом “Кості”.

Доктор Дум – один з центральних лиходіїв світу Marvel і архіворог Фантастичної Четвірки. Цю роль вже виконував Джуліан Макмехон в дилогії Тіма Сторі, а також виконував Тобі Кеббел в тому сумнозвісному фільмі Джоша Транки.

Вже раніше були чутки про те, що Мадс Міккельсен може зіграти Доктора Дума (і на мою думку, він іеально підходить). А кого в цій ролі бачите ви?

Схожі записи