Джеймс Ганн знайшов для Дейва Батісти місце у фільмі “Загін Самогубців 2”

dave-bautista-james-gunn-suicide-squad-2-1138239-1280x0

Другий «Загін самогубців» від Джеймса Ганна стане своєрідним софт-ребутом франшизи, тому серед вже знайомих облич з першої частини також постануть і інші суперлиходії. Інсайдери Collider ознайомилися зі сценарієм фільму і розповіли про нових персонажів, появи яких варто очікувати в сиквелі.

Щуролов – в оригінальних коміксах був чоловіком на ім’я Отіс Фленнаган, проте в новому «Загін самогубців» його зроблять жінкою. Щуролов є одним з ворогів Бетмена, вміє контролювати дрібних гризунів і озброєна отруйним газом.

Король Акул – гігантська акула-гуманоїд з надздібностями. Деякі вважають його лише мерзенним мутантом, тоді як інші впевнені, що це син якогось акулячого Бога.

Людина-горошина – ще один суперлиходій з Готема, який ненавидить Темного лицаря. Вміє проектувати на своє тіло різнокольорові крапки, потім перетворюючи їх в енергетичну зброю. Велику частину часу соромиться своїх дивних здібностей.

Миротворець – божевільний екстреміст Крістофер Сміт, практикуючий крайню форму пацифізму: він так любить світ, що готовий за нього вбити. На цю роль Ганн збирається взяти Дейва Батісту, що раніше знімався у режисера в двох частинах «Вартових галактики» в ролі Дракса Руйнівника.

Марго Роббі знову зіграє Харлі Квінн, тоді як Ідріс Ельба приміряє на себе образ Дедшот замість вибулого з проекту Уілла Сміта. Також автори подумують повернути Ріка Флегга, але поки його участь в картині знаходиться під питанням.

Зйомки блокбастера стартують у вересні, на широкі екрани «Загін самогубців 2» потрапить 6 серпня 2021-го.

fotojet-3

Схожі записи