Джеймс Ганн режисер фільму “Загін Самогубців 2”?

james-gunn-with-guardians-of-the-galaxy-and-suicide-squad

The Hollywood Reporter повідомляє про те, що Джеймс Ганн зараз активно займається сценарієм до фільму «Загін Самогубців 2», який йому віддали Warner Bros. після того, як режисера звільнили з Disney.

Все йде до того, що Ганн і стане режисером сиквелу. Вже говорилося про те, що він поведе Загін Самогубців новим шляхом. У будь якому сенсі. Про те, що Джеймс Ганн може стати режисером фільму теж ходили чутки, але то були не більш як чутки. Зараз же достеменно відомо, що він пише для фільму сценарій. Тож і на режисуру можна очікувати.

Так чи інакше, паралельно із написанням сценарію, Джеймс веде перемовини про місце режисера. Як на мене, місце він отримає. А Дейв Батіста, до речі, на думку фанатів може зіграти у фільмів якогось м’язистого персонажа. Дехто вже навіть пророчить йому роль Соломона Гранді… Не знаю, наскільки це можливо. Залишу на ваш розсуд.

Нагадаємо, що Ганна звільнили з Disney і Marvel через низку скандалів, пов’язаних з його активністю в соціальних мережах десятиліття тому. Після звільнення режисера завалили пропозиціями про роботу в інших студіях. Зокрема Sony вже готують до прем’єри фільм Ганна Brightburn, а от і WB підбігли й зі своїм фільмом для режисера.

Схожі записи