Бен Аффлек більше не бетмен? Деталі сольного фільму героя DC

ben-affleck-batman-dceu-future-update

Неймовірна інформація була опублікована порталами Deadline та Hollywood Reporter. Перше видання опублікувало дату виходу нового сольного фільму про Бетмена. Друге видання ж опублікувало інтерв’ю із режисером картини. Постановником до речі, як і планувалось, залишається Метт Рівз.

Фільм досі нозить назву просто “Бетмен”, а прем’єра запланована на літо 2021 року. Згідно офіційних заяв, Бена Аффлека у ньому не буде. Величезна кількість “гік-видань” вже позначили новину заголовном “Бен Аффлек більше не Бетмен”. Насправді, це не зовсім точно. Відомо лише, що цей фільм розповість про молодого Бетмена (відносно Аффлекового) і його зіграє інший актор. Метт Рівз вже почав кастинг акторів, що зіграють як головного героя, так і його антагоністів (так, лиходіїв буде багацько). Бен Аффлек же опублікував на своєму аккаунті в Twitter пост про прем’єру майбутнього фільму. Багато хто сприйняв пост як прощання із персонажем, втім він міг просто “рекламнути” фільм в межах кіновсесвіту, де сам грає. Як би там не було, як би ви не ставились до Аффлека, як би не були впевнені в його присутності чи відсутності у кіновсесвіті DC, фактом зараз є лише одне: у сольному фільмі Бетмена гратиме не Бен Аффлек.

До речі, як і заявлялось раніше, Метт Рівз хоче зняти “нуарний” фільм про Бетмена, як про найвеличнішого детектива в світі. Зараз режисер править сценарій та, як було сказано вище, готує кастинг.

Бен Аффлек же, так чи інакше, зіграв Бетмена у трьох фільмах: Бетмен проти Супермена, Ліга Справедливості та Загін Самогубців.

Схожі записи