Локі Гей та інші подробиці серіалів Disney+

03b1ce0fef_99768700_o2

Для початку мушу попросити ставитись до написаного критично. Наступну “злиту” інформацію опублікував один із користувачів форуму 4chan. Є підозри, що він є якимось інсайдером, але підтвердженої інформації немає. Тож можете сприймати все далі прочитане як просто чутки. А чутки у нас такі:

Disney+ планують багато нових серіалів спільно із Marvel. Частина з них була анонсована, інша – ні.

«Локі» стане їх першим серіалом.

Не чекайте цих серіалів раніше 2020 року.

Том Хіддлстон буде грати Локі, але серіал буде використовувати подвійну перспективу: молодий Локі і сучасний у виконанні Хіддлстона. Схоже буде на флешбеки з серіалу «Стріла».

Локі буде відкритим гомосексуалом. У Disney + в цьому плані більше гнучкості, тому що проекти не залежать від зарубіжної каси.

Тон серіалу буде легким. За приклад взяли фільм «Тор: Рагнарок».

Тайка Вайтіті залучений в серіал про Локі. Він не бере участі в написанні сценарію, але буде консультантом, і навіть поставить один або два епізоди. Marvel провели з ним зустріч з цього приводу минулого літа.

Серіал про червону Відьму і Віжна заснований на основі коміксів Тома Кінга «Vision». Багато речей, звичайно ж, змінять, але очікується поява персонажів Біллі Каплана та Вів Віжн.

Пол Беттані більшу частину серіалу проведе в людській формі. Головна причина, звичайно ж, бюджет.

Буде розкрито минуле Ванди, воно буде зосереджено на розкритті її персонажа, а не здібностей. Можливо, до серіалу для цих цілей залучать Аарона Тейлора-Джонсона в ролі Ртуті.

Ведуться обговорення щодо серіалу про Сіф, але не на серйозному рівні. Джеймі Олександр щільно зайнята зйомками в серіалі «Сліпа Зона», і поки він йде, на «Сіф» годі й сподіватися.

Зимовий Солдат і Сокіл будуть розбиратися з наслідками такого собі спойлера з фільму «Месники: Фінал». Можливо, будуть використані ідеї братів Руссо для третього фільму про Капітана Америку, поки його не перетворили в Громадянську війну.

Багато що із вище описаного можна сприймати як просто здогадки фаната, але справа в тому, що є кілька підтверджених новин на майже офіційному рівні. До прикладу тут же була опублікована інформація про ЛГБТ серіал (що я пропустив, бо немає відношення до нашої тематики) “4 татусі”. Назву не було опубліковано, лише опис. Втім виявилось, що Disney+ справді готують подібний серіал. Тож наскільки серйозно сприймати інформацію вище — вирішувати вам.

Схожі записи