WB готують трилогію фільмів про Харлі Квінн

cover-of-batgirl-and-the-birds-of-prey-5

У цьому місяці DC і Warner Bros. запустять зйомки кінокоміксу «Хижі птахи» про банду Харлі Квінн, і, як повідомляють інсайдери, студія вже подумує про створення цілої трилогії за участю героїні Марго Роббі.

Згідно з інформацією джерел Geeks WorldWide, після «Хижих птахів» планується випуск багатостраждальних «Готемських сирен». Потім обидві картини об’єднають з допомогою Харлі в кросовері «Хижі птахи проти Готемськихх сирен».

WB ведуть розробку «Готемських сирен» ще з 2016 року. Режисером стрічки про команду Харлі Квінн, Отруйного плюща і Жінки-кішки повинен був виступити творець «Загону самогубців» Девід Ейер, але потім проект відклали в довгий ящик.

У «Хижих птахів» нам належить побачити тім-ап Харлі Квінн, Чорної Канарки (Джерні Смоллетт-Белл), Мисливиці (Мері Елізабет Уінстед) і детектива-лесбіянки з Готемской поліції Рене Монтойї (Розі Перес), у якої колись зав’язалися романтичні стосунки з Бетвумен.

Елла Джей Баско втілить образ Кассандри Кейн/майбутньої Бетгьорл, а Юен МакГрегор – центрального антагоніста, Романа Сіоніса/Чорної Маски (з ним також об’єднає сили серійний вбивця Віктор Зазс).

Прем’єра блокбастера з рейтингом R запланована на 7 лютого 2020 го.

Схожі записи