Емі Паскаль про сиквел мультфільму “Людина-Павук: Навколо Всесвіту”

ar-181219292

У недавній розмові з Vanity Fair продюсер Емі Паскаль поділилася подробицями про продовження і спін-офф анімаційної стрічки Sony «Людина-павук: Навколо всесвіту», а також натякнула на можливість появи скасованої «Зловісною шістки».

За словами Паскаль, в центрі сюжету другої частини мультфільму виявляться стосунки Майлза Моралеса і Гвен Стейсі. Спочатку ця лінія була присутня в чорновому сценарії «Навколо всесвіту», але потім від неї вирішили відмовитися.

За постановку сиквелу відповідатиме Хоакім Дос Сантос ( «Аватар: Легенда про Аанга»), а над скриптом вже працює Дейв Каллахом («Годзилла», «Doom»).

Нагадаю також, що мультфільм “Людин-Павук: Новколо Всесвіту” б’є рекорди у касових зборах серед анімаційних картин.

Що ж стосується спін-оффу, то він зосередиться на пригоди все тієї ж Гвен-Павука і Сінді Мун/Шовк з Джесікою Дрю/Жінкою-павуком, підтвердила продюсер. Крім того, в розробці знаходиться сольний ігровий фільм про Шовк.

Режисерське крісло відгалуження «Через всесвіти» студія пропонує Лорен Монтгомері ( «Бетмен: Рік перший», «Ліга Справедливості: Криза двох світів»), тоді як написання сценарію доручено Беку Сміту.

Наостанок Паскаль торкнулася теми про відродження «Зловісної шістки» – кінокоміксу про тім-ап ворогів Людини-павука, яким раніше планував зайнятися режисер Дрю Годдард.

«Я просто чекаю того моменту, коли Дрю зможе зрежисирувати цей фільм», – заявила Емі. «З Дрю Годдардом я готова попрацювати над будь-яким проектом. Йому потрібно лише розповісти мені, що він збирається робити ».

Годдард також планує зняти для 20th Century FOX екшен «Сила Ікс» про команду Дедпула і Кейбла, однак через злиття студії з Disney доля проекту поки залишається під питанням.

Схожі записи