Генрі Кавіл – Відьмак! Офіційно.

4 вересня 2018
120633e6-e10a-439d-a527-7fc9bbe37ab2_800_420.jpeg (.81 Kb)

Netflix, як відомо, готує до запуску серіал за мотивами циклу романів (а в подальшому й серії популярних комп’ютерних ігор) польського письменника Анджея Сапкофського. Фанати товгий час «приміряли» цю роль на улюблених акторів. Що цікаво, я найчастіше у всіляких англомовних пабліках натикався на цікаве рішення – Генрі Кавіл. Фанати навіть «підфотошопили» актора під вигляд Ґеральта. І ось, сталось, Netflix офіційно утвердили виконавця головної ролі. Як ви вже здогадались – це Генрі Кавіл.

Виконавчий продюсер та шоуранер проекту, Лорен Шмітд, коментує вибір актора наступними словами.

Цитата:
«Я з ним зустрілася найпершим. Не було ще навіть ні сценаристів, ні сценарію, тільки схвалення «зверху» і багато пристрасті. Це було 4 місяці тому, і я до сих пір пам'ятаю те захоплення, що побачила в ньому. Він і є Ґеральт. Завжди і був. Я дуже рада вітати Генрі Кавілла в сім'ї Відьмака».

Генрі Кавіл найбільш відомий за роллю Супермена у фільмах «Людина зі Сталі», «Бетмен проти Супермена» та «Ліга Справедливості». А також за роллю в останньому фільмі франшизи «Місія Нездійсненна».

Інших подробиць про серіал Netflix не надають. Ну, окрім загального опису персонажа.

Цитата:
«Ґеральт з Рівії, мисливець на монстрів, одинак, не може знайти місця в світі, де люди часто небезпечніші за найстрашніших нічних істот. Але коли доля зводить його з могутньою чарівницею і молодою принцесою, що береже небезпечний секрет, вони втрьох відправляються в небезпечну подорож по Континенту».

Ось і все. «Відьмак» від Netflix поки не має дати виходу.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: