Норман Рідус хоче зіграти Примарного Вершника

ghost-rider-norman-reedus-marvel

На спеціальній конференції присвяченій «Ходячим Мерцям», зірка серіалу Норман Рідус отримав запитання, якого б супергероя він хотів зіграти, якщо була б така можливість. Актор відповів довго не роздумуючи:

. . . . . . .

norman-reedus-walking-dead-silver-surfer-ghost-rider-at

Нагадаю, що права на обох персонажів MARVEL довгий час належали різним студіям. Права на Срібного Серфера належали студії FOX, а «Дух Помсти» Примарний Вершник належав Sony. Я пишу саме «належали», адже не так давно MARVEL поновили свої права над персонажем Джоні Блейза. Окрім того, очевидне придбання студії FOX діснеївцями.

Обидва персонажі вже отримували свій «зоряний час». Серфер у сиквелі «Фантастичної Четвірки», Вершник – у двох власних фільмах. Обидва так і не полюбились в достатній мірі… Взагалі, як казав один журналіст, «чим менше ми про них говоримо – тим краще». Окрім того, не так давно FOX тримали «на руках» пробну версію скрипта для Срібного Серфера, втім із покупкою студії Disney-єм про нього можна забути. Однак відновивши права на персонажа, MARVEL вже запускали Примарного Гонщика у їх серіальний куточок всесвіту – «Агенти Щ.И.Т.». Ну, правда то трохи інший Дух ПомстиРоббі Рейес.

Норман Рідус грає у серіалі «Ходячі Мерці» одного з головних персонажів (котрого не було в коміксі) – Деріла. Як і його персонаж, Норман є затятим фаном байків, навіть веде власне шоу «В дорозі із норманом Рідусом». Окрім того, він ще й серфінгіст, уявіть собі. Самі знаєте, як це ріднить персонажів із актором.

В будь якому випадку, було б справді весело бачити Нормана в одній із цих ролей, в першу чергу, звичайно, в ролі Примарного Вершника. Без різниці, на широкому екрані, чи в серіалі від Netflix. Норман Рідус міг би зіграти пекельно крутого Джоні Блейза! А ви як гадаєте?

А в мережі тим часом плодяться цікаві “фотшопні” арти із Норманом Рідусом в формі Примарного Вершника.

norman_reedus_ghost_rider__by_savagecomics-daneaf3

. . . . .

norman_reedus_ghost_rider_by_tiedash-dajizf2

Ну і для порівняння:

norman_reedus_without_flame_olivec

І як без чогось наркоманського?

41863b84da46680f5add0124fa664d84

Схожі записи